Професійний підхід до лікування наркоманії в Харкові

Часто наркозалежні побоюються звертатися в клініку, так як взяття на облік може зашкодити їхній репутації і принести серйозні проблеми в майбутньому. Але вихід є! Анонімну та професійну допомогу пропонує реабілітаційний центр в Харкові «Сім доріг».

Які наркологічні центри у Харкові

Компетентне ставлення в наданні медичної допомоги

Лікування наркоманії в Харкові під час вступу до центру «Сім доріг». починається з попередньої діагностики пацієнта і розробки індивідуального терапевтичного курсу. Перший крок на шляху до одужання - це детоксикація, виведення з ломки. Програма «Детокс» дозволяє очистити організм людини від наркотичних речовин, токсинів і шлаків, впоратися з хімічною залежністю.

Для зняття наркотичної ломки в центрі застосовуються фізіологічні, хімічні та біологічні методи. Підбираються вони в індивідуальному порядку з урахуванням стажу наркотичної залежності, ступеня тяжкості прийнятих речовин, загального стану здоров'я хворого, наявності супутніх захворювань, які розвинулися на тлі наркоманії.

Одним хворим буде досить пропотіти в сауні, прийняти сорбенти, пройти курс вітамінотерапії, а в інших випадках не обійтися без застосування медикаментозних препаратів, антидотів, крапельниць.

Процес детоксикації проводиться під контролем кваліфікованих медиків і наркологів, тому абсолютно безпечний для пацієнта і не несе ніяких ризиків його здоров'ю.

Психологічна допомога - важливий етап в подоланні проблеми

Основний акцент в лікуванні наркозалежності в Харкові фахівці роблять на психологічної реабілітації пацієнтів, розглядаючи наркоманію, як психосоматичне захворювання.

На перших етапах, поки людина відновлюється фізично і звикає до нового середовища, психологи працюють з ним індивідуально, допомагають сформувати правильні мотивації і цілі, впевнитися в необхідності проведення лікувального курсу. Важливо виявити внутрішні фактори - страхи, проблеми особистісного характеру, комплекси, які підштовхнули людину до вживання наркотиків, і знайти правильні шляхи до їх усунення.

Надалі наркозалежні центру реабілітації в Харкові працюють в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків». Люди, які мають загальну проблему, обмінюються досвідом, підтримують один одного, поступово і поетапно приходять до усвідомлення проблеми і шукають шляхи її вирішення.

Програма «12 кроків» змінює особистість людини і його відношення до життя, сприяє духовному зростанню. У центрі щотижня працюють психотерапевтичні групи, метою яких є зміна мислення пацієнтів і підготовка до виходу в соціум. Для ефективної психологічної реабілітації співробітники центру застосовують елементи когнітивно-поведінкової терапії, працетерапії, сімейного системного самоаналізу, теорії мотиваційного посилення.

Постійна робота над собою, підтримка з боку фахівців і однодумців дозволяє людині подолати кризові етапи, розкрити внутрішній потенціал, не просто позбутися від наркозалежності, але і значно підвищити якість свого життя.

Як отримати допомогу - куди звернутися?

Для отримання допомоги та індивідуальних консультацій щодо вартості послуг, умов проживання досить просто подзвонити за контактним номером телефону Харківської філії центру «Сім доріг». Ми працюємо в цілодобовому режимі. Також ви можете написати лист на електронну пошту або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті клініки https://sevenroads.org.ua.