Щаслива старість у приватному пансіонаті «Hospice»

Приватний будинок для людей похилого віку «Hospice» пропонує розміщення на постійній або ж тимчасовій основі як здорових літніх людей, так і постояльців з інвалідністю, хронічними захворюваннями, що проходять курс реабілітації. Усім пацієнтам гарантується високий рівень сервісу, турбота, комфорт, тепле та уважне ставлення персоналу.

Кращий будинок для людей похилого віку в Києві

Що входить в програму проживання?

Постояльці приватного спеціалізованого інтернату для людей похилого віку розміщуються в 1-, 2-, 3-х місних комфортних номерах, оснащених сучасними меблями і технікою. Люди похилого віку мають можливість самостійно вибирати собі сусідів і обставляти кімнати на власний смак.

Програма проживання у центрі включає в себе наступне:

 1. Загальний догляд (гігієнічні процедури, прибирання кімнат, організація розпорядку дня).

 2. Медичні послуги - моніторинг стану здоров'я постояльців, проведення оздоровчих заходів, фізіотерапевтичних процедур, контроль за прийомом препаратів, прописаних лікарем. Лікування цілого ряду захворювань, реабілітаційні заходи.

 3. Харчування. Літнім людям пропонується дробове 5-разове харчування, що дозволяє знизити навантаження на травну систему. Для постояльців готується смачна, легка, різноманітна їжа, багата вітамінами, мікро- і макроелементами. При складанні дієтичного меню враховуються як рекомендації медиків, так і побажання, смакові переваги самих пацієнтів хоспісу.

 4. Організація дозвілля - щоденні прогулянки на свіжому повітрі, проведення свят і культурних заходів, участь в групах за інтересами.

 5. Санітарно-гігієнічні процедури.

 6. Психологічна допомога.

Окрема увага приділяється постояльцям з важкими захворюваннями, порушеннями рухової функції. До таких літнім людям приставляється досвідчена та уважна доглядальниця, яка забезпечує постійний контроль, допомога у виконанні повсякденних завдань. Завдяки наявності спеціальних поручнів, ліфтів, турботливого персоналу навіть постояльці з інвалідністю отримують можливість повноцінного спілкування, здійснення регулярних прогулянок у парку, участі в різних заходах, що проводяться в пансіонаті «Hospice».

Яких постояльців приймає пансіонат?

Хоспіс для літніх людей готовий прийняти постояльців, що мають такі проблеми зі здоров'ям:

 • хвороба Альцгеймера;

 • серцево-судинні патології;

 • старече слабоумство;

 • хвороба Паркінсона;

 • порушення рухової функції;

 • параліч;

 • перенесені інфаркти та інсульти.

У пансіонаті також можна пройти реабілітаційний курс після перенесених операцій, травматичних пошкоджень (включаючи і перелом шийки стегна). Здорові люди похилого віку можуть бути поселені як на постійній основі, так і тимчасово (на період від'їзду родичів). Ознайомитися з інформацією про пансіонат більш детально, знайти відповіді на всі питання, що цікавлять можна, зайшовши на офіційний сайт https://hospice.com.ua/.