Зараз на ринку представлена ​​велика кількість різноманітних сонцезахисних систем з різних матеріалів і різної конструкції: вертикальні та горизонтальні жалюзі, ролети, римські штори, бамбукові та дерев'яні жалюзі, інноваційні системи «Блек аут» та «День ніч».

Незважаючи на те, що жалюзі досить давно з'явилися на ринку, вони до цього часу не втратили своєї актуальності. Жалюзі на ринку представлені двома видами систем - вертикальні та горизонтальні. Для їх створення застосовуються різні матеріали, різних кольорів та фактур, що дозволяє їм вже багато років не втрачати свою популярність. Тішить і ціна на такі системи.

Горизонтальні жалюзі використовують і як самостійний елемент інтер'єру, і в поєднанні з гардинами та шторами. Вони легко встановлюються на стулку вікна, можуть бути встановлені на стелі або стіні. За їх допомогою ви з легкістю налаштуєте інтенсивність світла, що потрапляє до приміщення, а також зможете повністю затемнити його або повністю відкрити вікно.

Вертикальні жалюзі на вікна мають запит в різних інтер'єрах. Найчастіше їх можна зустріти в учбових та офісних приміщеннях. Випускаються з різною шириною ламелі, різної довжини та ширини, що дозволяє оформити вікна різних габаритів, від невеликих до найбільших. Вони ефективно захищають від палючого сонця, дозволяють відрегулювати доступ світла, а також повністю закрити або повністю відкрити вікно. До того ж, вертикальні жалюзі можуть застосовуватися не тільки для перекриття вікон, але і для зонування офісних приміщень і перекриття дверних отворів. Ще одна перевага вертикальних жалюзі - можливість заміни самих ламелей, без заміни механізму. Якщо вам набрид колір, бажаєте щось новеньке, то можна просто змінити ламелі і ваш інтер’єр заграє новими барвами.

Керування вертикальними і горизонтальними жалюзі гранично просте, з ним впорається навіть дитина. Догляд теж не відніме багато сил та часу. Досить сухою губкою або ганчірочкою змахнути пил і вони знову будуть, як новенькі. Тканинні жалюзі проходять обов'язкову обробку, яка безпечна для користувачів, але при цьому захищає тканини від вигоряння і забруднень, не дає їм вбирати запахи та дозволяє на довгі роки зберегти первинну красу.

Ціна жалюзі може бути нижче від інших сонцезахисних систем, але особливо нічим жалюзі не поступаються. Вони такі ж довговічні, надійні та ефективні. Вибираючи для свого приміщення вертикальні або горизонтальні жалюзі, ви забезпечуєте собі затишок і комфорт за доступною ціною.