Трикотажне полотно, незважаючи на свою досить скромну історію (в порівнянні з бавовною або льоном) має масу істотних переваг. Воно повітропроникне, еластичне, не вимагає спеціального догляду і різноманітне в плані складу і оформлення. Саме тому трикотажний одяг для дорослих і дітей такий популярний.

Дорослий трикотаж

Цей вид трикотажних виробів вготовляється з урахуванням безлічі факторів (сезону, цілей використання) і відрізняється найрізноманітнішим дизайном. При виробництві трикотажного одягу для дорослих допускається використання синтетичних волокон. Пов'язано це зі збільшенням зносостійкості виробів і їх еластичності.

Дорослий трикотаж, на відміну від дитячого, купується відразу на кілька сезонів. Тому до нього висуваються особливі вимоги. Подовжений термін служби – тільки одне з них.

Друге – це зручний фасон. Більшу частину дня ми проводимо на роботі, тому одяг, надітий на нас, має величезне значення як для зовнішнього, так і для внутрішнього комфорту.

Клієнтська база нашого інтернет-магазину дитячого одягу щорічно розширюється, тому ми приділяємо велике значення не тільки якості товарів, а й високому рівню сервісу. Консультанти магазину завжди допоможуть вам з будь-якими труднощами при виборі і процесом оформлення покупки. І це не єдина причина, чому до нас йдуть покупці.

Ми пропонуємо наступні особливості:

 1. Оперативна доставка замовлення в будь-яку точку України.

 2. Наявність справжніх сертифікатів якості.

 3. Асортимент, що складається з декількох тисяч товарних позицій.

 4. Різноманітний модельний ряд.

 5. Наявність всіх розмірів, підібрати дорослий і дитячий трикотаж у нас зможе кожен.

 6. Реалізація товарів у роздріб і оптом.

 7. Регулярне проведення акцій і сезонних розпродажів.

 8. Особливі умови для постійних клієнтів (безкоштовна доставка від 500 грн, гнучкі ціни на оптові замовлення).

Турецький одяг

Дитячий одяг від виробника з Туреччини – синонім якості і доступності. Клієнти цінують його за міцність і гарний зовнішній вигляд. Втім, не останню роль відіграє тут і ціна. Турецький трикотаж коштує недорого завдяки можливості фабрик використовувати місцеву сировину. 

Ми закуповуємо продукцію безпосередньо з фабрик без залучення посередників, завдяки чому вартість товарів, представлених на сайті, не збільшується, а дитячий трикотаж з Туреччини доступний нашим клієнтам незалежно від їх фінансового стану.

У нас ви можете придбати такі види товарів:

 • одяг для новонароджених;

 • комплекти для дошкільнят;

 • хрестильні крижми;

 • постільна білизна;

 • куточки для купання;

 • турецький ясельний одяг.

Зробити у нас замовлення дуже просто. Досить зайти на сайт і вибрати товар, який сподобався, потім відправити його в віртуальну корзину. В даному розділі слід заповнити особисті дані, вибрати тип доставки і оплати, потім відправити замовлення на оформлення.

При необхідності можна зв'язатися з консультантами, які дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть з вибором одягу.

 

Турецький дитячий одяг, дорослий трикотаж, текстиль для дому та м'які іграшки – у нас знайдеться все, що ви побажаєте.