Картинки по запросу Гладіолус - король клумб

Гладіолуси - чудові багаторічні квіти, знайомі квітникарям протягом багатьох років.  Тільки вдумайтеся, в даний час відомо понад 5 тисяч сортів гладіолусів, опис яких відрізняється в залежності від відтінків, розмірів, висоти стебла і розміра суцвіть.

Гладіолуси на сайті https://yaskravaklumba.com.ua/ua/shop/category/klubniilukovitsy/gladiolusy/gladiolusy-bambino-i-nanus, можно купити квіти, які ростуть на приватних клумбах, в муніципальних парках і квіткових оранжереях по всій Україні.

Переваги інтернет-магазину "Твоя Яскрава клумба":

·         контроль чистоти сортів;

·         гарантована життєздатність посадкових матеріалів;

·         вигідна ціна (опт і роздріб).

Ви можете купити цибулини гладіолусів:

Гофровані.  Яскраві представники цього виду - сорти серії Frizzle, London, Frizzled Coral Lace і інші.  Великі, пишні суцвіття з гофрованими хвилястими пелюстками чудові в групових посадках і в букетах.

Нанус і бамбино.  Мініатюрні гладіолуси, які чарівно виглядають в горщиках і на клумбах.  Яскраві, неймовірно красиві, і невибагливі в догляді.  Популярні сорти низькорослих гладіолусів: San Siro, Vasto, Bastia, Nastasja.

Крупноквіткові.  Класичні гладіолуси, які вражають своєю величністю і красою.  Потужні стебла цих гігантів досягають 1,8 метрів, і на кожному розпускаються величезні квіти найрізноманітніших відтінків.  Колосся височенних гладіолусів - це неймовірна прикраса на кожній клумбі.  Хіти серед крупноцветкових гладіолусів:  Black Velve, Green StarTraderhorn, Dynamite, Chocolate,.

Не залежно від виду, всі сучасні сорти гладіолусів однаково прості в догляді і вирощуванні. Дотримання елементарних правил агротехніки допоможе отримати шикарні квіти, навіть якщо ви не досвідчений квітникар.  Поповнити свою колекцію багаторічних квітів ви можете, замовивши цибулини гладіолуса з доставкою по Україні у "Твоя Яскрава клумба".

Коли час купувати цибулини гладіолусів?

Весняні багаторічні квіти висаджують за місяць до періоду цвітіння в прогрітий грунт. Щоб сходи з'явилися швидше, можна прискорити процес, проростити цибулини в контейнері в теплому приміщенні.  Оптимальний період для посадки цибулин - кінець травня, коли грунт вже досить прогрітий, і не передбачається заморозків.

"Твоя Яскрава клумба" реалізує життєздатні цибулини гладіолусів, які гарантовано дадуть сходи, і розквітнуть на вашій клумбі.  Вони ретельно відбирають посадочні матеріали, щоб  покупці отримували виключно якісні рослини.  І відправляють їх за попередніми замовленнями в період, оптимальний для пророщування і посадки.  Якщо ви вже готуєтеся до весняного сезону - не забудьте купити цибулини гладіолусів.