Якщо Ви – успішний підприємець та виробник власних товарів, довго працюєте на українському ринку проте Вас ніколи не покидали мрії про підкорення американських ринків, тоді Ви знаходитеся у вірному місці. Чому саме, запитаєте Ви? Все дуже просто: у Вас є унікальна можливість познайомитися з динамічною та сучасною компанією Партнер Трейд, міжнародним 3PL оператором супроводу вантажів із Китаю та країн СНД в США, а також Канаду.

Основна місія нашої компанії – допомога нашим українським виробникам у виході на американські ринки завдяки комплексній логістиці та мережі фулфілмент центрів.

Чому саме варто довіритися Партнер Трейд?

Відмітимо, що у цій галузі наша компанія працює далеко не перший рік. Команда Партнер Трейд – це люди, як володіють вищою освітою та успішним досвідом роботи, а також певним потрібним у цій роботі багажем знань «за плечима». Так, нам відомо не лише про те як продавати на Etsy чи навіть як здобути значок prime на Amazon, адже ми – дійсно професіонали своєї справи, котрі працюють пліч-о-пліч на благе діло. Партнер Трейд – експерти в торгівлі на Amazon, Ebay, Etsy, Walmart та навіть Shopify.

З ким співпрацює наша компанія?

Наша компанія співпрацює із:

  • початківцями у бізнесі (бажаєте запустити свої продажі не лише швидко, але й ефективно та без особливих зануреньв різні нюанси);
  • малим бізнесом (бажаєте створити та розвивати так званий «бізнес віддалених продаж», при чому на всесвітньовідомих маркетплейсах);
  • середнім бізнесом (бажаєте розширити збут своєї продукції і на американські ринки).

Увазі всіх наших клієнтів компанія також пропонує професійний складський сервіс на території Сполучених Штатів Америки, зокрема ми не лише зберігаємо, комплектуємо та відправляємо вантажі але й:

1. Маємо все, що може пригодитися в процесі оперативної обробки вантажів не дивлячись на їх складність.

2. Ми у нашій компанії із відповідальністю ставимося до зберігання вантажів із різними характеристиками, це також стосується і негабаритних вантажів.

3. Ми оптимізуємо увесь ланцюжок витрат, зокрема це стосується і: довгострокового зберігання, крос-докінга, копакінга, та ін.

4. Ми запросто зможемо відправити семпли Вашому партнеру чи партнерам. Крім того поповнюємо складські залишки дистриб'юторів, а також торгових мереж.

5. У нас є склади в Америці, при чому на обох узбережжях Сполучених Штатів Америки.

Тай це далеко не весь список переваг, котрі гарантовано отримає та відчує кожен, хто співпрацюватиме із нами. Хотіли б дізнатися більше? Тоді обирайте у якості 3pl оператора нашу компанію. Гарантуємо, ще ніхто не жалкував, не жалкуватимете й Ви!