Щоб купити квартиру в Ірпені, потрібно мати досить значну суму грошей. Ціни на нерухомість в Києві та передмісті на сьогоднішній день великі, проте інакше і бути не може - новобудови в столиці завжди будуть відрізнятися за вартістю від житла в інших регіонах країни. Але як же бути, якщо квартира в новобудові потрібна зараз, а повної суми у вас немає? Розстрочка - ось вигідний варіант, які готові запропонувати своїм клієнтам надійний забудовник сучасних ЖК. У відділі продажів будівельної компанії «Синергія» вам готові запропонувати найбільш вигідні варіанти розстрочки для придбання такого житла, як:

  • однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири;
  • смарт-варіанти;
  • житло з ремонтом і без.

Щоб оформити розстрочку, вам необхідно буде внести внесок, який може становити 30, 50 або 70 відсотків від загальної вартості. Вся решта суми буде розподілена на обумовлений термін рівними частинами. Звичайно, хтось вважає за краще не мати кредитів і розстрочок, а виплачувати всі гроші відразу, назбиравши їх за довгі роки. Однак чи є в цьому сенс, і чи вийде відкладати хорошу суму грошей в тому випадку, якщо ви будете проживати в орендованому житлі? Ледве. Тому рекомендуємо вам ближче ознайомитися з варіантами розстрочки і кредитування.

Як оцінити стару квартиру на продаж

Як говорилося в одному відомому мультфільмі, - щоб що-небудь купити, потрібно що-небудь спочатку продати. Особливо гарний цей принцип в процесі придбання нерухомості. Вдало продавши стару квартиру, ви можете максимально безболісно переїхати в комфортий сучасний ЖК, такий як Синергія Сіті в Ірпені. Але як же правильно оцінити ваше старе житло? Для цього найкраще вдатися до послуг фахівця, а саме оцінювача, який з урахуванням деяких факторів допоможе вам поставити реальну ринкову ціну. Що буде впливати на вартість?

  • місце розташування;
  • стан і вік будинку;
  • площа;
  • вид з вікна.

Правильно оцінивши всі ці параметри, оцінювач призначить ту вартість, яка максимально відповідає вашому житлу. Можна, звичайно, поставити ціну і самостійно, але для цього вам слід ретельно вивчити поточний стан на ринку нерухомості і справедливо оцінити всі перераховані вище фактори. Розраховувати на те, що покупець по дурості погодиться на ціну вище ринкової не варто, чи перед покупкою людина не вивчить всі існуючі на ринку нерухомості пропозиції.