Ефективні способи боротьби з наркоманією в Києві

«Український Центр Лікування Залежності» надає всебічну, професійну допомогу, спрямовану на подолання наркоманії в Києві. Індивідуально розроблена комплексна програма дозволить людині, що потрапила в полон патологічної залежності, досягти стійкої ремісії та дасть шанс на щасливе майбутнє.

Які способи боротьби з наркоманією?

Що необхідно для перемоги над наркотичною залежністю?

Успішне лікування наркотичної залежності - це комплексний, послідовний процес, який передбачає подолання наступних кроків:

 1. Діагностичне обстеження - визначення виду вживаних наркотичних речовин, стажу наркоманії, загального стану здоров'я, наявності можливих супутніх захворювань.

 2. Проведення медикаментозної детоксикації, яка знімає симптоми наркотичної ломки, очищає організм і переважної прояви хімічної залежності.

 3. Розробка індивідуального курсу профілактичної та корегуючої терапії.

 4. Лікування супутніх захворювань.

 5. Психологічна реабілітація - виявлення та усунення чинників, що спровокували формування залежності, робота з мотиваціями пацієнта.

 6. Сімейна терапія, спрямована на надання допомоги ближньому оточенню пацієнта, відновлення довірчих відносин між рідними людьми.

 7. Ресоціалізація - допомога в соціальній адаптації колишніх наркозалежних пацієнтів.

Ефективне лікування наркоманії передбачає також обов'язкове дотримання політики конфіденційності, відсутність взяття на облік, доброзичливе та шанобливе ставлення до пацієнта.

Екстрена наркологічна допомога

Людям, що страждають наркотичною залежністю, професійна допомога може знадобитися у будь-який момент. Показаннями до термінових викликів фахівців служать:

 • передозування;

 • гостра інтоксикація;

 • галюцинації;

 • суїцидальні прояви;

 • запаморочення;

 • важкі прояви абстинентного синдрому;

 • неадекватна поведінка, прояви агресії.

Для того, щоб отримати екстрену кваліфіковану допомогу, мешканці Києва завжди можуть скористатися такою послугою, як «виклик нарколога та психолога додому». Досить просто подзвонити за відповідним контактним номером телефону або ж заповнити форму зворотного зв'язку на сайті клініки https://narkologicheskiy-centr.com .

Фахівці приїдуть у будь-який час доби, проведуть екстрену детоксикацію в домашніх умовах, знімуть гострі ознаки ломки, дадуть рекомендації, що стосуються подальшого лікування. Застосування методу інтервенції (мотивуючих бесід) допоможе пацієнту визнати факт наявності залежності та добровільно погодитися на проведення комплексної реабілітації у стаціонарі.

Комбінація медичних і психологічних послуг, допомога в соціальній адаптації після виписки дають можливість назавжди впоратися з наркотичною залежністю, стати повноцінним, гідним членом суспільства. Важливо, що «Український Центр Лікування Залежності» не просто позбавляє своїх підопічних від наркоманії, а й піклується про організацію їхнього життя після завершення терапії.