Картинки по запросу Буріння свердловин: що треба знати?

Для комфортного проживання в заміському будинку обов'язково потрібна індивідуальна система водопостачання.  І краще якщо це буде — свердловина.  Адже колодязь не здатний забезпечити достатньою кількістю води сім'ю з 3-4 чоловік, плюс він постійно замулюється і потребує очищення.

Перш ніж замовляти буріння свердловин на сайті https://artezbur.ua, вам варто гарненько вивчити це питання.  Щоб полегшити дане завдання, розглянемо основні моменти, які необхідно знати.

Скільки коштує буріння свердловини?

Ціна — мабуть, найголовніше питання, яким задається людина, яка вирішила пробурити свердловину.  Скільки вона коштує?  І від чого залежить ціна на буріння?

Існує 3 основні критерії, що безпосередньо впливають на вартість свердловини:

Тип.  Розрізняють 2 види свердловини — піщані (на пісок) і артезіанські (на вапняк).  Вартість за 1 погонний метр у них приблизно однакова, але в підсумку вона буде значно відрізнятися.  Чому так, ви зрозумієте трохи пізніше.

Глибина.  Від неї багато в чому залежить кінцева ціна буріння.  Адже формула розрахунку проста: ціна за погонний метр множиться на загальну глибину.  Скільки вона становить?  Це залежить від типу свердловини й геологічних особливостей місцевості.  В середньому піщані свердловини буряться на глибину 30-50 метрів, а артезіанські - 100-150 метрів.  Як бачите, тип свердловини теж грає велику роль.

Насосне обладнання.  Ви вільні вибрати будь по вартості свердловинний насос.  Але якщо для піщаних свердловин можна купити недорогу вітчизняну модель, то для артезіанських рекомендують купувати якісний закордонний аналог.  Інакше витратите багато коштів на ремонт насоса, оскільки діставати його з глибини 100 метрів, лагодити, і знову встановлювати — складно і, відповідно, недешево.  Краще купити дорогу, але надійну модель, яка буде стабільно і безперебійно подавати чисту воду в будинок.

Зрозуміло, ціна буріння залежить і від підрядника.  Великі компанії, у яких в штаті значаться досвідчені майстри, а для роботи використовують великогабаритну техніку, запросять більше. Але при цьому дадуть гарантію (причому підтверджену документально).  Фірми, що працюють на ринку 1-2 роки, зазвичай запитують меншу вартість.  Але буріння може здійснюватися недосвідченими майстрами, причому вручну — за допомогою малогабаритної установки.

Як правильно вибрати підрядника?

Що стосується вибору підрядника, то тут можна порадити наступне:

·         звертайтеся в місцеві компанії — працюючі там майстра краще знають геологічні особливості вашого району, а це дуже важливо;

·         подивіться на сайті або уточніть у менеджера по телефону, скільки років компанія працює на ринку — наявність великого досвіду свідчить про її стабільність та надійність (плюс повинні бути відгуки від клієнтів);

·         поцікавтеся у підрядника, яку свердловину краще бурити, яка буде приблизна глибина, який насос встановити — так можна зрозуміти, з дилетантами маєте справу або з професіоналами.

·         І найголовніше: ніякої передоплати.  Домовтеся, що розрахуєтеся за роботу, коли в будинку з'явиться вода.  До того ж — чиста, без домішок і опадів.  Це дозволить уникнути неприємних ситуацій з недобросовісними підрядниками.