Кожна людина, яка має бізнес та цінні речі, працює з важливими документами та з грошима задається питанням: де купити свинцеві пломби? Придбати товар пропонує компанія «Олавтекс», яка працює на ринку України більше двадцяти років та спеціалізується на виготовлені пломбіраторів для пломб із свинця, сургучу та металевих печаток для пластиліну. Для виготовлення пломбувальних виробів використовується новітнє фрезувальне електронне обладнання. Виготовлення свинцевих пломб дозволяє захистити приміщення та товар, який перевозиться від несанкціонованого проникнення. Також вироби використовуються для опломбування лічильників, контейнерів, складських приміщень, сейфів, шаф та інших об'єктів.

Асортимент пломбіраторів

Серед широкого асортименту продукції, яка представлена в каталозі компанії на сайті ви можете пломбіратор купити декількох типів:

  • Пломбір для свинцевих пломб виготовляється з легованої високоякісної сталі. Вартість елементу залежить від складності та типу малюнка. Замовити свинцеві пломби можна індивідуально, використовуючи малюнок свого дизайну.
  • Пломбір під пластилін та сургуч виготовляється з латуні розміром 20-40 мм. Вартість елементу залежить від складності та розміру.
  • Тубус для зберігання ключа та чашка пломбіратор виготовляються с дюралю та латуні.
  • Металевий дріт та пломба свинцева виготовляються з якісної сталі та свинцю.

Замовити пломбіратор для свинцевих пломб з гарантією якості ви можете прямо зараз, зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону.

Види пломбіраторів та матеріали виготовлення

Виготовлення пломбіраторів здійснюється виходячи з мети його призначення.

  • Пломбіратор підходить для опломбування різних приміщень пластиковими або свинцевими пломбами. Виріб має високу якість та довготривалий термін використання. Виготовляється елемент з міцної сталі. Купити пломбіратор ви можете в нашому магазині по вигідній ціні.
  • Пломбір під сургуч використовується для опломбування документів, конвертів, журналів, запрошень, пляшок, грамот та інших паперових виробів. У нас ви зможете купити пломбіратор з малюнком виготовленим по вашому особистому дизайну.
  • Пломбіратор під пластилін для опломбування сейфів та приміщень можливо діаметром від 20 до 40 мм. Ціна залежить від розміру елемента.
  • Чашка для опломбування використовується для контролю за несанкціонованим проникненням в приміщення. Чашка заповнюється мастикою. Пломбування відбувається з допомогою печатки з металу. Виріб виробляється з латунні, металу та з фіксатором.

Також у нас можна купити тубуси для зберігання ключів, на які також встановлюється пломба.

Купити пломби свинцеві в Ірпені вигідно можливо на сайті компанії «Олавтекс» в різній кількості. Вся продукція «Олавтекс» має відмінну якість та виготовляється в короткий термін. Замовити пломбіратор для свинцевих пломб ви можете на нашому сайті нашого, скориставшись спеціальною формою або зателефонувати менеджерам. Вироби доставляються покупцю по вказаній адресі. Також пломби свинцеві купити можливо завітавши до нашого магазину, який знаходиться у Києві та особисто переконатися в якості нашого товару.