Картинки по запросу "Яке підлогове покриття обрати?"

Підлога - це візитна картка кожного будинку. Краще всього, якщо вона виглядає природно і при цьому буде функціональною, міцною, недорогою і простою в монтажі. Який матеріал вибрати, щоб підлога відповідала характеру інтер'єру і вашим потребам?

Чарівність природи

Дерев'яна підлога являється, передусім, красивою і надає кімнаті позачасовий стиль. Найчастіше обирають дуб, сосну, горіх або ясен, але не без уваги й екзотичні види деревини, що забезпечують високу міцність і стійкість до стирання. При використанні дерев'яних покриттів для підлоги у вашому розпорядженні є багато варіантів обробки поверхні, наприклад, покриття лаком, олією або "під старовину" - фарбування фарбою. Добра підлога – магазин, що пропонує великий вибір підлогового покриття.

Багатство відтінків і фактур робить деревину ідеальною базою для різних обустройств дизайну інтер'єру, як класичного, так і дуже сучасного. Більше того, цей натуральний матеріал відмінно впливає на акустику і здоров'я, запобігаючи появі алергенів. Як правило, дерев'яна підлога дорожча, ніж панелі або підлогове покриття, але варто подумати про дерев'яне покриття, хоч би у вітальні. Вона буде прекрасною візитною карткою вашого будинку, радуючи домочадців і гостей довгі роки!

Мода на вінілові панелі

Панелі вінілові дуже швидко придбали величезну популярність, що і не дивно. Вони мають високу стійкість до вологи, до стирання, прості в підтримці чистоти. Добре проводять і віддають тепло, завдяки чому можуть застосовуватися на підлогах з підігріванням, а головне, красиво виглядають. Панелі вінілові робляться в декількох колірних варіаціях, завдяки чому з легкістю підбираються до будь-якого інтер'єру. Ними можна викласти підлогу у вітальні, передпокої або спальні. Вони також добре зарекомендували себе в приміщеннях з підвищеною вологістю, тобто в кухнях і ванних кімнатах. Вибираючи цей вид покриття, ви можете також не хвилюватися про вм'ятини та подряпини, навіть якщо вам сталося впустити на підлогу важкий предмет. І ще одна причина, по якій варто поглянути на них ближче : вініл не електризується, а, отже, не притягує пил!

Килими у вітальні

Напевно немає нічого приємнішого, ніж ходити босоніж по квартирі з м'яким пухнастим килимом. Проте перш ніж приступати до вибору відповідного кольору і малюнка, ви повинні зосередитися на його розмірі.

У вітальні килим не має бути менший, ніж диван. А якщо ви вирішите розмістити килим під столом, він повинен перекривати площу, необхідну для висунення стільців. У спальні біля ліжка відмінно виглядають маленькі килимки, які вранці зустрічають вас своєю м'якістю і теплотою. У свою чергу, в дитячій кімнаті килим повинен покривати значну частину підлоги, щоб забезпечити малюкам ізоляцію від холодної підлоги й зручність.