Картинки по запросу "Чому чоловіки відмовляються від перукарень на користь барбершопу?"

Краса у чоловіків согодні обговорюється так же активно, як і жіноча. Багатьом з них вже недостатньо стрижки за 50 гривень в перукарні біля будинку, і тому вони відправляються в барбершопи.

Оскільки мова не повертається назвати барбершоп звичайной перукарньой, нижче будуть наведені аргументи щодо унікальності Цірюльнік' Barbershop про який можно дізнатися на сайті. Розглянемо найбільш очевидні моменти.

Слідування традиціям класичної стрижки й догляду за бородою. Це важливий плюс на тлі шаленого ритму сучасного життя.

Гоління небезпечною бритвою. Сьогодні таку розкіш далеко не кожен може собі дозволити. Не кажучи вже про те, щоб придбати якісний інструмент, і правильно доглядати за ним надалі.

Використання чоловічої косметики. Перелік засобів для укладання волосся на голові і догляду за бородою в цьому барбершопе вражає уяву. При цьому майстри використовують найкращі розробки провідних компаній, оскільки від якості витратних матеріалів багато в чому залежить задоволеність клієнта.

Створення іміджу. На відміну від звичайній перукарні, де половину клієнтів стрижуть просто під машинку, у відвідувача барбершопа є унікальна можливість підібрати свій кращий спосіб стрижки. Майстри знають все про антропометрії чоловічого черепа і всіх існуючих тенденціях у світі зачісок, а тому можуть розробити імідж, по суті, з нуля. Мужня форма бороди, елегантне промальовування усов - все це дозволяє клієнту почувати себе набагато впевненіше в житті.

Професіоналізм співробітників. Суть їх майстерності полягає не стільки у відмові від жіночої аудиторії, скільки в усвідомленому виборі на користь вдосконалення чоловічої стрижки. Барбери прагнуть підвищити свою кваліфікацію при кожному зручному випадку. Підтвердити її безліччю закінчених курсів і майстер-класів. Цей набутий досвід в подальшому дозволяє їм завести справжню дружбу з лояльними клієнтами. Які уважно прислухаються до їх практичних порад щодо підходящої стрижки.

Зона комфорту. Так, саме так. Звикання до хорошого відбувається досить швидко. Чоловіків привертає відсутність усього напускного, а в барбершопі якраз немає нічого зайвого. Більше того, батьки із задоволенням водять сюди синів, щоб хлопці відчули себе чоловіками. Тут вони на власному досвіді пізнають, що таке якісна стрижка і змістовна чоловіча розмова.

Можливість покупки брендових речей. У деяких салонах можна придбати додаткові аксесуари для образу. Це може бути модний одяг, стильні окуляри, елегантні годинники, та косметика для догляду за волосям та бородою.

Наявність бару. Як правило, жоден барбершоп не обходиться без кількох пляшок віскі або бренді.  Випити перед процедурами келишок односолодового шотландського віскі раді багато клієнтів.  І воно дійсного того варто.

Багато чоловіків відвідують барбершопи, не просто як перукарню, вони приходять в справжній чоловічий клуб!