Картинки по запросу "Mastercard gkfnt;yfz cbcntvf"Mastercardплатіжна система, мета якої зробити “світ без готівки”. Міжнародний гігант користується великою популярністю та пропонує своїм клієнтам безліч можливостей для безготівкових розрахунків. Компанія має декілька видів карток для бізнесу і фізичних осіб, кожна з яких має свої унікальні привілеї.

Як вибрати картку Мастеркард під свої потреби?

Варто зауважити, що система обслуговує електроні платежі, але не займається безпосередньо випуском пластикових карток. Оформити дебетову чи кредитну картку можна у будь-якому банку, що є партнером Мастеркард.

Преміум пакети передбачають можливість користування унікальними послугами та бонусами, але повний обсяг привілеїв для тієї чи іншої картки визначає банк. Тож деякі можливості та умови слід уточнювати безпосередньо у фінансовій установі, яка видала клієнтові продукт.

Сьогодні Mastercard пропонує наступні різновиди карток:

  • Standartзручний фінансовий інструмент для електронних платежів. Підходить майже для будь-яких потреб, починаючи з покупок у магазині чи інтернеті, та закінчуючи подорожами.

  • Goldдля клієнтів, які бажають отримувати пріоритетне обслуговування, знижки, брати участь у бонусних програмах та проводити безпечні грошові операції.

  • Worldце вже інший рівень комфорту, права на ексклюзивні послуги та привілеї по всьому світу.

  • Platinumкартка призначена для тих, хто не бажає компромісів: це швидкі розрахунки, міжнародна мережа прийому та статус особливого гостя.

  • World Black – елітний дизайн, унікальні можливості та особливий підхід для найзаможніших клієнтів.

  • Corporateкорпоративна картка з безліччю можливостей та доступом до лаунж зон світових аеропортів.

Безпека платежів

Платіжна система приділяє безпеці дуже велику увагу. Компанія постійно розробляє та вдосконалює методи шифрування даних, які дозволяють захищати кошти та персональну інформацію про держателів карток. Діяльність Mastercard націлена на обробку будь-яких грошових транзакцій та супутніх процедур, у тому числі безконтактні оплати, розрахунки в мережі, перекази, тому захист від шахраїв та крадіжок — це її найвищий пріоритет.

Мастеркард має кілька рівнів безпеки та використовує новітні технології, такі як одноразові паролі SecureCode та протокол 3D Secure, який захищає дані фінансових інструментів від втручання третіх осіб. Рівні захисту відповідають європейським і світовим стандартам. Ці правила не залежать від типу картки, яку вибирає клієнт.

Під час оплати продавцеві поступає не номер картки, а складне шифрування, яке є одноразовим і діє тільки під час транзакції. Тому ніхто не буде знати номер телефону, адресу чи особисті дані покупця, якщо він самостійно не вкаже їх у супутній інформації.