Для тих, хто вважає за краще перейти у режим домашнього офісу, виникає питання як зробити це ефективно і без додаткових витрат? Відповідь проста! Варто скористатися платформою Бітрікс24, яка має всі необхідні інструменти, які допоможуть вам ефективно управляти вашою компанією і командою під час перекладу офісу на віддалену роботу. Виникло питання як перевести офіс на віддалену роботу? Бітрікс24- єдиний надійний бізнес-партнер, який вам потрібен. Управляти власним бізнесом нелегко, але з віртуальним помічником це не так складно. Бітрікс24 підтримає вашу компанію в управлінні проектами, часом і розрахунками. Ви можете перевести офіс на віддалену роботу і досягти успіху в бізнесі, не виходячи з дому.

Чому варто перевести офіс на віддалену роботу?

  • Зручність і простота сервісу. Аналіз, співпраця, автоматизація. Якщо у вашої бізнес команди є проблеми з усім цим, ви повинні використовувати Бітрікс24. Платформа допоможе вам залучити більше потенційних клієнтів, поліпшити показники конверсії, забезпечити краще обслуговування клієнтів. За допомогою сервісу Бітрікс 24, ви зможете автоматизувати рутинні завдання і звільніть свiй час для дійсно важливих справ.
  • Зв'язок в реальному часі за допомогою платформи спрощує взаємодію з співробітниками, при цьому не втрачається ефективність і час робочого процесу;

Переваги платформи Бітрікс24 очевидні:

  • Легко знайти кадрову документацію і контакти з співробітниками, тому що все в одному місці;
  • Швидке навчання і управління робочим процесом в соціальній мережі Інтернет;
  • Платформа дозволяє організувати структуру компанії і керувати правами доступу;
  • Більше можливостей. Полегшення звітності та об'єктивації вашої оцінки;

Переклад офісу на віддалену роботу, це відмінний спосіб створити вигідні умови праці без зайвих витрат!