Обов'язковим елементом кухонного обладнання є кухонні витяжки, які поглинають запахи приготовленої їжі. Все більше і більше людей, що шукають ідеальну кухонну витяжку, вибирають марку Nortberg. Якщо ви зацікавлені в покупці, варто скористатися пропозицією бренду Nortberg. Витяжки кухонні представлені у великій різноманітності видів і розмірів, дизайні. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням новітніх технологій, тому відрізняються неперевершеною якістю.

Що робить продукцію компанії Nortberg популярною?

З самого початку компанія була орієнтована на інноваційні рішення та унікальний дизайн. Nortberg - це кухонні витяжки для вимогливих клієнтів, для яких важливі не тільки стиль і елегантність, але також надійність і функціональність. Вони розроблені з урахуванням найвищих естетичних і функціональних стандартів. Nortberg - це ексклюзивні моделі за доступною ціною і з відмінними технічними параметрами. Компанія слідуе тенденціям, але в той же час намагається випереджати їх, реагуючи на потреби споживачів, змінюючи реалії та можливості, пропоновані сучасними технологіями. Саме тому бренд Nortberg швидко став одним з лідерів галузі серед постачальників кухонних витяжок.

Переваги витяжок Nortberg:

1. Кухонні витяжки Nortberg відрізняються високою ефективністю і тихою роботою. Завдяки використанню верхніх матеріалів (нержавіюча сталь, загартоване скло, хромовані елементи) і компонентів від визнаних європейських постачальників, ці пристрої гарантують надійність і довгий термін служби.

2. Також слід підкреслити енергоефективність продукції компанії. В першу чергу це обладнання енергетичного класу А і А +. У витяжках використовуються світлодіоди, які споживають менше енергії, ніж інші системи освітлення.

3. Великою перевагою витяжок Nortberg є також ціна в залежності від функцій. Бренд характеризується відмінними технічними параметрами, оснащенням, якістю виконання і технологіями, що використовуються в своєму сегменті ринку. Кухонні витяжки оснащені сучасними системами управління, таймерами і іншими рішеннями, які роблять використання витяжки комфортним.