Зелений тариф на електроенергію вигідний як для домашніх господарств, так і для компаній. Завдяки цьому ви можете легко вибрати не тільки продавця електроенергії, але і тип енергії, з якої вироблятиметься електроенергія, що поставляється в наші будинки і компанії. Зелений тариф на електроенергію є одним з найцікавіших рішень, доступних зараз. Якщо ви є прихильником поновлюваних джерел енергії, вам давно слід змінити постачальника електроенергії, вибравши пропозицію про підключення сонячної електростанції до зеленого тарифу від компанії Атмосфера. На сайті: https://www.atmosfera.ua/uk/sonyachnij-zelenij-tarif,  можна більш детально дізнатися про переваги зеленого тарифу і замовити консультацію.

Послуги підключення зеленого тарифу включають:

  • Підключення зеленого тарифу - для приватних домоволодінь для фотоелектростанцій потужністю до 30 кВт.
  • Підключення для промислового сектора, зелений тариф дозволяє продавати сонячну електічную енергію за спеціальною ціною.

Переваги співпраці:

  • Ми хочемо допомогти вам знайти найбільш вигідну пропозицію на поставку електроенергії. При будівництві і підключенні сонячних станцій до зеленого тарифу, вам гарантовані: мінімальні ціни на послуги, якість робіт і вигідні умови співпраці.
  • Компанія Атмосфера являє нову пропозицію по підключенню зеленого тарифу для людей і підприємств, які хочуть підтримати охорону навколишнього середовища і розвиток екологічних джерел енергії.
  • Ми є вашим представником, і діємо від вашого імені при укладанні договору, і наше завдання - заощадити ваш час і гроші.

Скористайтеся консультацією фахівців, щоб дізнатися більше про підключення зеленого тарифу вже сьогодні!