Domino's Pizza – доставка пiци №1 у Києві. Вже більше 10 років компанія представлена і в Україні. За цей час відкрилася ціла мережа піцерій, що складається з трьох десятків закладів. Domino's Pizza представлена і в багатьох інших містах країни. Мережа встигла продати в Україні понад 10 млн піц. Це говорить про високий рівень довіри з боку клієнтів і про прекрасні смакові якості страви.

Чому мережу Domino's Pizza популярна серед киян і гостей столиці?

Існує безліч причин, за якими мережу Доміно'с популярна. В першу чергу, це проявляється в турботі про клієнтів. Кожна дрібниця враховується, що формує ідеальну загальну картину:

  • Смачна піца - покупцеві надається на вибір більше 10 варіантів готового блюда. Це класичні види, які відомі в усьому світі. У мережі представлені і оригінальні власні рецепти. Для справжніх гурманів є преміум-варіанти.
  • Оперативна доставка по Києву - клієнтові не доведеться довго чекати замовлення: в столиці перебуває близько трьох десятків закладів, і з найближчого з них здійснять доставку. Клієнт отримує свіжу і теплу піцу, незалежно від часу доби або завантаженості вулиць. Доставка займає не більше 30 хвилин.
  • Зручна система для замовлення онлайн - з телефону або комп'ютера однаково зручно здійснювати замовлення.
  • Алергія на певні продукти - не привід відмовлятися від улюблених ласощів. Кожен із запропонованих варіантів піци містить повний список інгредієнтів, а сам клієнт зможе зібрати власний варіант страви.

Врахування інтересів кожного клієнта

Правильне харчування - запорука міцного здоров'я в будь-якому віці. Вегетаріанці зможуть замовити овочеву піцу. Для всіх інших є м'ясний або рибний варіант. Незалежно від смакових уподобань, ніхто не встане з-за столу голодним.

Мережа Domino's Pizza дозволяє покуштувати улюблену страву в одній з фірмових піцерій або замовити продукцію на будинок. Другий варіант більш привабливим, тому що ніхто не завадить насолодитися улюбленою їжею.