Нині у гардеробі кожного представника сильної половини людства повинні бути чоловічі вітровки. Це практичний та легкий предмет повсякденного одягу, який стане ідеальним варіантом для прогулянок, відпочинку на природі та занять спортом. Але перед тим, як придбати вітровку, необхідно розібратися, яким чином правильно здійснити її вибір.

Правила підбору чоловічої вітровки

Перед тим, як підібрати вітровку для чоловіка, варто звернути увагу на деякі важливі параметри. Серед них в першу чергу особливої уваги заслуговує матеріал. Найчастіше для виробництва вітровок використовують матеріал, який практично не мнеться та має гарні водовідштовхуючі характеристики. Серед таких матеріалів найбільшої уваги заслуговує поліамід та поліестер. Окремо також можна виділити нейлон. Досить часто під час виготовлення вітровок використовують натуральний хлопок. Це ідеальний варіант для тих речей, які будуть використовуватися для прогулянок кожного дня.

Окрім матеріалу, на який варто звертати увагу, також потрібно керуватися такими важливими характеристиками:

  • наявність мембрани або водовідштовхуючої пропитки – наявність цього матеріалу захищає від проникнення вологи та забруднень. Окрім цього через мембрану гарно виводиться піт та не проникає волога в середину;
  • показник водовідштовхувальної сили – вимірюють цей параметр у міліметрах.  Для захисту від невеликого дощу можна вибирати вітровку с показником в 2000 мм, а ось від захисту від справжнього ливня він повинен становити приблизно 7500 мм. Також у продажу зустрічаються моделі з цим параметром, який складає 20000 мм;
  • наявність світловідбиваючих елементів – це дає можливість водію на дорозі помічати людину.

Звичайно, під час придбання чоловічої вітровки можна звертати увагу і на інші характеристики, але всі перераховані параметри мають найбільш суттєву роль.

Окрім того під час придбання чоловічої вітровки варто звернути увагу, що в асортименті вони можуть бути представлені різними моделями. Для фізичних навантажень підійдуть спортивні моделі. Таком можна придбати варіанти, які зручно використовувати для повсякденних прогулянок. Особливої уваги заслуговують вітровки-дощовики.

Звичайно, якому варіанту надати перевагу, вирішує кожен чоловік сам для себе. Але для того, щоб придбати дійсно гарну річ, варто керуватися правилами вибору чоловічої вітровки.