Відсутність особистого чи навіть службового автомобіля може стати серйозною проблемою, особливо якщо необхідно зустріти в аеропорту партнерів по бізнесу, родичів, друзів або просто провести день в роз'їздах. Громадський транспорт тут не допоможе, таксі - занадто дороге задоволення, тому в разі поломки або відсутності власного транспортного засобу кращим виходом буде прокат авто.

Основні плюси послуги авто в оренду

Прокат автомобіля без водія пов'язаний з рядом важливих переваг, серед яких:

  • Можливість вибору авто відповідних нагоді марки та класу - для роз'їздів по місту підійдуть більш доступні і прості моделі компактного класу для ділових поїздок авто представницького класу , а для зустрічі високопоставлених гостей - транспорт класу люкс.
  • Відсутність необхідності в технічному обслуговуванні та утриманні машини при повній впевненості в її справності, високому ступені надійності, безпеки.
  • Висока мобільність у будь-яких ситуаціях, можливість швидкої заміни несправного авто.
  • Послуга on-line бронювання дає можливість замовляти потрібний автомобіль на конкретну дату віддалено, не відволікаючись від важливих справ.

Прокат авто для подорожей набагато вигідніший, ніж користування іншими способами пересування.

Мінуси оренди автомобіля

Прокат машини в Києві чи іншому місті має не тільки переваги, але й деякі недоліки, наприклад:

  • Досить високі ціни в деяких компаніях.
  • Втрата авансового внеску в разі відмови від оформленої заздалегідь броні.
  • Високі вимоги до орендаря за віком та стажем водіння.

Для багатьох водіїв послуга також пов'язана з психологічним стресом, викликаним високим ступенем відповідальності за транспортний засіб, що належить компанії. Але оптимальні параметри страховки та чітко прописані в договорі умови дозволу страхових випадків або ДТП строго регламентують порядок відшкодування шкоди, тому клієнтам не варто побоюватися вимог повних або завищених компенсацій.

Чому вигідно поїхати на море на орендованому авто

Оренда автомобіля для подорожей - чудовий спосіб добре заощадите на екскурсіях і отримати величезне задоволення від місцевої природи і пам'яток. Орендувати машину просто: потрібно мати звичайне водійське посвідчення, паспорт і бути старшим від 21 року.