В Україні дуже добре розвинений ринок уживаних автомобілів. Але далеко не завжди вдається знайти якісний і надійний варіант за хорошою ціною. Так, в пошуках конкретної моделі, можна перевірити кілька десятків варіантів і зрозуміти, що майже всі, що продаються на ринку б/у авто, не мають належної якості. Так, є маса битих варіантів зі зміненою геометрією автомобіля, без подушок безпеки, з дірками в кузові і так далі. Часто продавці намагаються це приховати, щоб побільше заробити і швидше продати авто. Тому, покупка транспортного засобу за кордоном стає все більш популярною.

Переваги покупки авто за кордоном

Ви можете пригнати авто під розмитнення за допомогою різних компаній або приватних осіб. Як правило, це не тільки вигідно з точки зору фінансів: з Європи можна пригнати авто, яке дешевше аналога в Україні на 20-30 відсотків. Це також вигідно з точки зору надійності автомобіля. В Європі практично немає поганих доріг, несертифікованих сервісних центрів і нелегальних заправних станцій. Все це сприяє якісному обслуговуванню та гарному стану старих автомобілів.

Щоб пригнати авто з Італії або інших країн Європи, зареєструйтесь на сервісі VARTA. Це сучасна біржа, яка допомагає знайти виконавця на замовлення на пригін автомобіля. На сайті зареєстровані десятки великих і невеликих компаній, а також безліч приватних осіб, які надають послуги даного роду. Професіонал не тільки грамотно підбере автомобіль, але і ретельно його перевірить. Він зможе швидко і без проблем оформити всі документи, провести розмитнення і доставити авто до замовника.

Інші переваги біржі

1.       Всі виконавці ретельно перевіряються, що виключає можливість обману і шахрайства.

2.       Сума грошей, яку повинен отримати виконавець за свої послуги, зберігається на біржі до тих пір, поки замовник не отримає свій автомобіль.

3.       На сайті можна залишити відгук тільки після здійснення угоди, що виключає накручування відгуків як про замовників, так і про виконавців.

4.       Реєстрація на сервісі дуже проста і швидка - розбереться навіть недосвідчена людина, яка складно розбирається в інтернеті.

5.       Сервіс постійно розвивається, а кількість виконавців зростає.

Замовляючи автомобіль з Італії, ви можете не тільки отримати якісний варіант за доступною ціною. Тут також відкривається додаткова можливість пошуку рідкісних екземплярів авто. Так, наприклад, ви можете замовити модель, яка навіть не поставлялася в Україну. Або можете замовити автомобіль з дуже рідкісною комплектацією. Нерідко вдається знайти в ідеальному варіанті авто практично без пробігу, якому вже 20 і більше років.

Давно невірний стереотип про те, що з Європи приганяють тільки вбиті автомобілі. За хорошу вартість і при грамотному підході в Європі можна знайти тисячі дуже надійних і безпечних автомобілів за розумною вартістю, яка порадує кожного замовника. Головне - довірити пригін професіоналу: знайти такого ви зможете легко на сервісі VARTA. Компанія працює прозоро і надає найвигідніші послуги в даній сфері.