Обручка з давніх-давен вважається символом любові і вірності. Незважаючи на позірну простоту і лаконічність, вибір подібних прикрас має певні нюанси. Обручка буде з вами протягом багатьох років, а тому при здійсненні покупки слід враховувати безліч чинників.

Бажаєте вигідно купити обручку? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин Ювелірного дому Каштан! Тут вам запропонують великий вибір срібних обручок для двох, обручок з білого золота та срібних обручок з позолотою!

Великий вибір дизайнерських рішень

Обручка - не просто ювелірна прикраса, вона символізує появу нової сім'ї, об'єднання двох люблячих людей. Більшість покупців вважають за краще купувати кільця класичного дизайну. Проста форма і відсутність будь-якого декору є появою нескінченності, відсутністю початку і кінця. Подібні ювелірні вироби немов знаходяться поза часом і модою, не втрачають роками своєї актуальності. Класичні обручки можуть виготовлятися з срібла, жовтого, червоного і білого золота.

Крім традиційних прикрас ювеліри виготовляють також обручки складного дизайну, орієнтовані на любителів оригінальних і незвичайних виробів. Такі моделі можуть виконуватися з декількох видів дорогоцінних металів, прикрашатися камінням і візерунками.

При виборі відповідних кілець варто керуватися власними бажаннями і тим змістом, який несе для вас це прикраса. Варто відзначити, що кільця нареченого і нареченої повинні гармоніювати один з одним. Бажано вибирати моделі, виконані з одного металу в єдиній стилістиці.

Як підбирати розмір?

Крім оцінки якості та краси обручок, велику увагу варто приділити зручності їх повсякденного носіння. Вирушаючи в ювелірний магазин, варто пам'ятати основні правила примірки кілець:

1. Правильно підібране кільце має щільно сидіти на пальці, чи не перетискаючи його і не зсковзуючи;

2. Примірка повинна проводитися в спокійному стані в природних умовах. При високій або ж, навпаки, низькій температурі пальці трохи змінюють свою товщину. В результаті обручка, яка добре сидить на руці під час примірки може виявитися незручною в повсякденному житті;

3. Не варто купувати обручки в ранковий або вечірній час. У цей період руки можуть трохи набрякати;

4. Небажано проводити примірку після занять спортом, підняття важких предметів, будь-якої активної діяльності. Наприклад, не варто по дорозі в ювелірний магазин нести в руках важкі пакети - подібне фізичне навантаження здатне надати тимчасовий вплив на розмір ваших пальців;

5. Якщо вам сподобалася певна модель, варто провести повторну примірку після декількох днів. Так ви зможете бути впевнені, що кільце справді підходить за розміром.

Під час примірки звертайте увагу на ширину, форму і розміри кільця. Широкі моделі можуть бути вільніше, вузькі повинні щільніше сідати на палець;

Орієнтуйтеся не на розмір, зазначений на кільці, а на власні відчуття. Кільця відрізняються частками міліметрів, тому може виявитися зручною модель зовсім іншого розміру, ніж ви припускали.