Карантинні обмеження для кінотеатрів нарешті зняті. Можна в будь-який час купити квитки в кіно і зануритися в улюблену атмосферу надширокого екрану IMAX, 3D-фільмів, спецефектів, об'ємного звуку, зручних крісел і смачненького від мережі Планети Кіно в ТРЦ Blockbuster і River Mall. Що дивимося на початку осені?

Чудо-жінка: 1984

Ексклюзивна версія для IMAX-кінотеатрів гарантує максимальний wow-ефект від пригод амазонки Діани. Сюжет переносить героїв у фантасмагоричну обстановку СРСР 1984 року. Боротьба розгортається між Чудо-жінкою і злісної гепард. Мультивсесвіт DC продовжує розширюватися.

Нові мутанти

Арья Старк в ролі перевертня: витончена алюзія на «Ігри престолів» і альтернатива комп'ютеризованим персонажам «Людей Х». Режисер Джош Бун принципово не використовував віртуальну графіку і спецефекти, при цьому вибудував напружений сюжет класичного фільму жахів. У центрі сюжету - мультинаціональна команда підлітків, наділених унікальними суперздатностями.

Кінгс Мен

Стильний, іронічний, насичений подіями приквел популярних фільмів 2014 і 2017 років про секретну британській службі. Герой Рейфа Файнса здатний з успіхом вибратися із самої заплутаної і безнадійної колотнечі. Для тих хто вважає за краще насолодитися грою акторів в повній мірі, Планета Кіно демонструє версію фільму мовою оригіналу.

Кримінальні боси

Дебют-трилер Кларка Дьюка з Ліамом Хемсвортом, Джоном Малковичем, Вівіка А. Фокс. Повсякденна робота наркодилерів, які спокійно відчували себе під дахом наркобарона Фрога, раптом йде не за планом. Надійний захисник, якого дилери ніколи не бачили, після невдалої операції перетворюється в смертельно небезпечного ворога.

Таємничий сад

Спокійний сімейний фільм від творців Гаррі Поттера і ведмедики Паддінгтона. Пригоди допитливої ​​дівчинки знімалися в кращих садах Британії з використанням новітніх візуальних спецефектів. У ролі дядька Мері - чудовий Колін Ферт.

Джуді

Цей фільм на великому екрані варто подивитися хоча б через чудової гри Рене Зеллвегер. За точно переданий образ кінозірки 40-х Джуді Гарленд під час її останнього турне в Лондоні Рене отримала Оскар-2020. Найтонша стилізація, прекрасні костюми, майстерність акторів і операторів, чудова музика зробили з класичного байопіку пронизливу кінодраму.