Мобільний будинок КантріСьогодні житлові модульні будинки зводять за новітньою технологією, яка передбачає виготовлення готових модулів з уже вбудованими комунікаційними лініями. На першому етапі складається і затверджується проект, за яким інженери проектувальники прораховують витрати матеріалів на виготовлення необхідної кількості модулів. До вибору проекту слід підійти дуже відповідально, оскільки на етапі створення модулів внести зміни в проектно-кошторисну документацію буде проблематично.

Пальово-гвинтовий фундамент з металевим ростверком забезпечує рівномірне навантаження на грунт, забезпечуючи в той же час необхідну жорсткість. При цьому тут відсутні суворі вимоги до рельєфу місцевості і типу грунтів, завдяки чому будувати модульні будинки можна фактично в будь-якому місці.

Якщо ви бажаєте побудувати модульний будинок, то вам варто ознайомитися з пропозицією компанії «Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла!

Матеріали для будівництва стін

Каркасна стіна будинку з модулів являє собою «сендвіч», до складу якого входить обв'язувальний брус, внутрішній простір якого заповнюється утеплювачем у вигляді мінеральної вати. Обшивка виконується з фанерних листів або плит OSB з вітрозахистом і пароізоляцією. Фасадним обробним матеріалом служить вініловий або металевий сайдинг, блок-хаус або вагонка, в залежності від проектного рішення.

Всі дерев'яні компоненти модулів в обов'язковому порядку проходять обробку антисептичними складами, які захищають деревину від агресивного впливу вологи і мікроорганізмів. Внутрішнє оздоблення виконується зазвичай натуральної дерев'яною вагонкою або гіпсокартонними листами. В якості покрівлі зазвичай використовуються м'які і легкі бітумні матеріали з високими гідроізоляційними властивостями і стійкістю до агресивних дій снігу і граду.

Чому потрібно замовити будівництво у компанії «Latem Homes»?

У нас ви можете вигідно купити мобільні будинки серії "КАНТРІ" під ключ для постійного проживання високої якості виконання, які повністю відповідають строгим будівельним вимогам. Крім типових проектів ми також можемо розробити індивідуальний проект з урахуванням всіх побажань конкретного замовника.

Планувальні та архітектурні рішення модульних будинків практично нічим не обмежені. За рахунок комбінування модулів вдається надати готовій будові будь-яку форму і розміри. Кольорові гами підібрані за всіма канонами колориметрии (науки про колір) по атласу квітів, випробувані в лабораторії і застосовані на реальних об'єктах і виставкових зразках на виробництві.