Ви шукаєте відмінний подарунок? Ви хочете, щоб це було щось унікальне, особисте, але в той же час практичне? Оригінальна емальована кружка з будь-якою графікою, текстом або фото - це ностальгічне повернення в минуле і одночасно практичний і нестандартний подарунок. Якщо ви зацікавлені в покупці емальованому гуртки зі своїм лого, скористайтеся пропозицією інтернет магазину оригінальних подарунків «Світ подарунків». Друк на емальованіх кружках, міцна і з гарною передачею кольору стане відмінною ідеєю для корпоративного подарунка. Пропозиція включає в себе будь-який логотип, за вашим бажанням, який створить цілісний візуальний образ вашої компанії. Дизайн виробів буде повністю залежати від вашої фантазії. Замовлення оформляється онлайн, а товар доставляється покупцю поштою.

Переваги:

  • В інтернет магазині «Світ подарунків» можна замовити гуртки білого кольору з яскравими оригінальними фото і написами на будь-який смак. Друк наноситься на професійному обладнанні методом сублімації, що забезпечує точну передачу кольору і довговічність зображень. Емальований кухоль з особливим зображенням - це можливість підкреслити свій стиль і індивідуальність!
  • Така кружка не втрачає своїх теплових властивостей і може використовуватися за прямим призначенням практично без обмежень. Для друку використовуються тільки сертифіковані чорнило і екологічні витратні матеріали, що забезпечує хорошу зносостійкість і гіпоалергенність продукції. Емальовані кружки - це практична небитка посуд, яка може стати в нагоді як вдома, так і в походах або подорожах.

Продукція магазину оригінальних подарунків «Світ подарунків» - це яскрава індивідуальність, висока якість і перевірена надійність! Великий вибір товарів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке і професійне виконання замовлень, експрес-доставка змусять Вас обов'язково до нас повернутися!