Французька косметика давно стала синонімом якості. Нею користуються всі — від світових зірок до пересічних громадян. Сьогодні в Україні можно купити продукцію багатьох французьких виробників. Серед них і люкс, і мас-маркет.

Французька косметика для всіх

Якісну косметику французького виробництва сьогодні можна придбати не лише в бутіках, але і в мережевих магазинах. У більшості з них можна побачити креми, шампуні, бальзами таких марок:

  • Clarins;
  • Yves Rocher;
  • La Roche-Posay;
  • Bourjois;
  • Garnier.

Clarins — легендарний бренд, історія якого розпочалася в 1954 році. Саме ця компанія вперше випустила косметику для боротьби з целюлітом, для схуднення. Сьогодні в асортименті дуже багато засобів: олії, крем, гель, сироватка, бальзам та багато іншого. Вартість косметики вище за середню, проте якість відповідна.

Yves Rocher має власні крамнички, в яких представлено весь асортимент товару. Оскільки виробник працює без посередників, косметика і парфумерія має помірну ціну. Розробки нових рецептів відбуваються у власному лабораторному центрі, тестування проходить без використання тварин.

Лабораторія та виробництво La Roche-Posay входить до складу компанії L’Oreal з 1989 року. Це широкий вибір косметики для догляду за шкірою та волоссям, декоративної косметики, засобів для вирішення різноманітних проблем зі шкірою. Якісні компоненти, великий асортимент та помірна ціна зробили цей бренд популярним в Україні.

Bourjois добре знають у всьому світі як новатора та виробника унікальної косметичної продукції. Саме вони розробили розсипчасті тіні, туш із інтегрованою щіточкою, сухі рум’яна та інші продукти. В лінійці бренду є і декоративна косметика, і парфумерія, і косметика для догляду.

Garnier — дешева французька косметика

Косметичні засоби від Garnier можна знайти в будь-якому магазині. Це бюджетна марка, яка випускає косметику середньої якості, тож очікувати від неї надто високого результату не варто. Найкраще використовувати її для щоденного догляду за волоссям та шкірою, а не для лікування чи вирішення конкретних проблем.