Кавомашини в офісах

Кава зранку — це традиція багатьох. В офісі фактично кожен співробітник випиває горнятко під час обіду, з колегами або друзями вранці. Кава, як відомо, активізує діяльність людини. Вона містить в собі алкалоїд рослинного походження — кофеїн, який нормалізує роботу центральної нервової системи. А хороший працівник — це активна людина, тому кавомашини для офісу мають величезне значення.

Кавоварка — атрибут офісу двадцять першого століття

Кавоварка в офісіВживання кави нейтралізує млявість, сонливість, апатію, байдужість, робота органів відчуттів поліпшується. Життєдайний нектар, фактично, впливає на продуктивність в офісі, дає можливість вести активний спосіб життя, забувши про втому, хронічні розлади нервової системи.

Сьогодні ми вже не можемо уявити будь-яку організацію без обладнання для кави. Це обов’язковий офісний атрибут, який стоїть в одній лінійці з ксероксом чи персональним комп’ютером.

Як вибрати достойну кавомашину для офісу?

Яким же чином підібрати хорошу кавомашину для офісу? Критерії вибору:

 • Кава з офісної кавомашиниНадійність. «Юзати» дане устаткування буде велика кількість людей, протягом робочого дня воно зварить далеко не один десяток чашок, тому на цей пункт треба звернути особливу увагу;
 • Швидкість. Хід приготування напою в офісі — важливий аспект, оскільки повільна робота техніки створюватиме чергу;
 • Елементарна експлуатація. Мінімізоване управління — найкращий варіант для працівників котрі не хочуть гаяти часу;
 • Об’єм. Все залежить від конкретного колективу. Чим більше працівників, тим чаша для зерна необхідна об’ємніша;
 • Автоматична чистка. Краще, коли така функція присутня. Тривале використання, потребує постійного очищування;
 • Капучино. Деякі люди не вживають, а от капучино — це прийнятний напій;
 • Дизайн. Кавоварка повинна вписуватись в офісне середовище.

Корпоративна етика говорить, що чим більше кави — тим більше нових ідей!

Кращі моделі для офісу

Кавоварки для офісу помітно відрізняються від домашніх, розмірами, продуктивністю і поєднанням кількох функцій, наприклад, кавомолки та кавоварки. Моделей дуже багато, але вибір треба робити зважено:

 • Saeco Lirika для офісуSaeco Lirika OTC. Структура обладнання дозволяє краще зберігати смакові якості напою. Кава здатна подарувати свіжий аромат і надзвичайний смак — вмонтована система «попереднього змочування». Зручне управління, автоматичне приготування капучино, компактна, привабливий дизайн, енергоекономічна Прекрасний варіант для невеликого офісу;
 • Saeco Lirika Black. Спеціалізована конструкція для підприємств та організацій, популярна модель. Інтуїтивне правління, здатність наповнити одночасно два горнятка, висока швидкість роботи. Хороший варіант для поціновувачів справжнього Еспресо. Для компанії до десяти людей — прийнятна техніка;
 • SAECO IPER AUTOMATICA STD 9G. Багатофункціональна кавоварка, великий вибір напоїв, швидке приготування, сучасний дизайн, великий резервуар для води, контейнер для відходів. Підходить для офісу у двадцять осіб;
 • Saeco Aulika Office V2 Black. Сучасна техніка. Для любителів чорної кави — вдалий варіант. Місткі резервуари для води, кави, відходів. Надійне, продуктивне обладнання по доступній ціні. Прекрасно підійде для великих фірм.

Пахощі кавової гущі не зрівняти ні з чим. Кожен ранок офісного співробітника починається з духмяного напою, обідня перерва — це теж можливість відволіктися від дедлайнів, трохи відпочити, і з запалом знову взятися за справу. Тому кавомашини в організаціях повинні володіти надійністю і потужністю, адже ними будуть користуватися щодня десятки людей. Робіть вибір виважено!