1. Найважливіші речі

Веб-сайти повинні бути спроектовані таким чином, щоб користувач міг швидко і без пошуку знаходити найважливіші елементи. Розташуйте елементи так, щоб їх було видно і їх легко було знайти. Встановіть мету веб-сайту. Подумайте про призначення вашого веб-сайту. Це полегшує вам показувати людям те, що вам найбільше цікаво.

За кожним веб-сайтом стоїть людина. Покажіть себе завдяки сайту https://tvoe.media/ - при цьому веб-сайт набере характер і перестане бути іншим знеособленим місцем в Інтернеті. Користувачі частіше користуються послугами та взаємодіють, коли знають, що з іншого боку посилання є інша людина.

2. Проект

Створення дизайну веб-сайту - це процес. Спочатку ви щось робите, потім відходите на кілька кроків і спостерігаєте, що вийшло. І ви виправляєте. Ідеї ​​для кращих проектів створювалися в компанії багатьох інших ідей. Пам’ятайте: створення веб-сайту базується на спробах і помилках.

Найпоширенішою помилкою при розробці веб-сайтів є додавання більшої кількості елементів, коли ви відчуваєте, що щось не так. Зазвичай це неправильне рішення. Якщо проект виглядає неправильно, спробуйте видалити деякі його елементи - замість того, щоб додавати більше.

3. Навігація по сайту

Ваш користувач не хоче дивуватися. Навігація повинна бути простою, інтуїтивно зрозумілою та продуманою. Тоді нікому не доведеться думати про те, як ним користуватися чи до чого це веде, адже вони бачили щось подібне сотні разів. Творчі назви підсторінок - це весело. Але вони можуть ввести в оману або змусити користувачів задуматися. Використовуючи популярні імена, вони швидше знайдуть інформацію, яку шукають.

4. Шрифт

Вибір гарного шрифту. Передбачається, що це буде читабельно. Почніть з пошуку популярного шрифту, який вам подобається. Це не повинно бути унікальним або мрійливим. Пам’ятайте, що популярні шрифти успішні завдяки високій розбірливості. Основний текст - це дуже важливий елемент сторінки. Його відповідний розмір варіюється від 15 до 25 пікселів (пам’ятайте, що не всі шрифти мають однаковий розмір для однакової висоти пікселів).

5. Люди не читають, але переглядають Інтернет

Тому, коли можете, не розмовляйте з користувачами. Покажіть їм, що ви маєте на увазі. На фото. Фотографії дозволять легко представити два найважливіші способи розмови:

  • конкретні  - наприклад, фотографії людей, місць або речей
  • метафоричний  - наприклад, відкритий горизонт як метафора можливості

Пам’ятайте, що метафоричні фотографії користувачі часто ігнорують. Вони їх просто не помічають.