Найбільш за все жінка чекає на появу свого малюка. Вона починає готуватися до цього з того моменту, як тільки завагітніла. Важливу роль грає її гардероб, адже спочатку підходять стандартні речі, з другого триместру знадобиться спеціальній одяг, який має особливі вставки, пояс, не тисне на живіт, знімає зі спини навантаження та добре тягнеться. В інтернет-магазині можливо знайти будь-яку одежу, яка буде зручною та комфортну, при цьому ціна на неї досить демократична. Наприклад рекомендуємо сайт: https://babylight.com.ua/kurtky-dlya-vahitnykh

Вимоги для одягу

Майбутнім мама треба дуже педантично відноситися до вибору одягу для вагітних. Виробники намагаються задовольнити потреби жінок, але, на жаль, не завжди їм це вдається. Пошиття таких речей потребує підвищеної відповідальності та високоякісних тканин. Він повинен бути повністю безпечним, зручним, не викликати алергійної реакції, дозволяти шкірі дихати.

При виборі слід звернути увагу на наступне:

  • Крій – перша відзнака, завдяки якій можливо зрозуміти, що одяг створений саме для вас. Одяг для вагітних повинен передбачати місце для животика. Наприклад, любі штанці будуть мати спеціальну еластичну вставку, пояс же звичайно знаходиться нижче чи вище ніж завжди. Такий фасон послаблює тиск на живіт та зменшує навантаження на нього й спину.
  • Матеріал – тканина повинна містити тільки натуральні волокна. Зміни на організм під час вагітності впливають на обмін гормональні процеси та обмін речовин. Також жінка знаходиться в зоні ризику появи алергійної реакції на будь-що. Основними матеріали для виготовлення речей мають бути бавовна, віскоза та лен.
  • Багатофункціональність – термін використання одягу обмежений і на те є декілька причин. Після появи малюка мати прагне повернутися до своєї форми. Бажано підбирати одяг для вагітних такий, щоб його можливо було носити після пологів. Також присутні речі, допомагаючи під час догляду за дитиною.

Обираючи одяг для вагітних слід звертати увагу на тканину та його зручність. Для її перевірки рекомендують пройтися в ньому, присісти, поробити декілька різних рухів. Таким чином, ви одразу зрозумієте підходить вам ця річ чи від неї краще відмовитися.

Також не варто забувати про свій власний стиль. Вагітність не привід відмовлятися від нього чи від улюблених джинсів. Завдяки гумовим вставкам ви зможете підібрати для себе чудові штанці, які будуть комфортні в носінні. Таким чином, жінка матиме привабливий вигляд та не втратить свою жіночність.