Зараз у магазинах можна знайти безліч різних рамок для зображень або фотографій. Фоторамка може бути різного розміру, типу, призначення та  ціни. Сьогодні ви дізнаєтеся, які рамки для фотографій ви можете знайти на сайті https://velista.ua та впорядкувати інтер’єр вашої квартири!

Фото рамки та стилістика кімнат

Дерев’яні рамки ідеально підійдуть до всіх традиційних або сільських  композицій інтер’єру. Екзотичне дерево може підкреслити композицію бохо або навіть мінімалістську! Алюмінієві рамки найкраще підкреслюють як сучасні кімнати, так і в стилі лофт. Рамка для фотографії також може бути, за бажанням, напівматовою, матовою або глянсовою. Завдяки цьому ви, безсумнівно, збільшите свій «маневрений простір» при облаштуванні вибраної кімнати в квартирі.

Як бачите, рамка сьогодні є не лише доповненням інтер’єру, адже вона може чудово надати цілісного виразу! Рамку можна успішно підібрати до англійського, французького, мінімалістського, провансальського, етнічного, класичного або модного скандинавського стилю всієї квартири. Ви можете вибрати не тільки в стилі рамок, але і в їх прикрасах. У магазині ви можете вибрати рамку, яка ідеально впишеться у вибрану кімнату!

Що найкраще, ціни на рамки зовсім не колосальні. Вони починаються з типових «ринкових», а отже, дійсно низьких сум - і закінчуються дорогими та ексклюзивними налаштуваннями. Завдяки рамці, ви можете отримати неповторну атмосферу у своїй квартирі, за абсолютно кожен бюджет!

Чи варто використовувати для оформлення кімнати мульти-рамки?

Мульти-рамки - це рамки, присвячені кільком фотографіям. Тому вони є чудовою ідеєю для модного колажу в квартирі! У мульти-рамках ви можете вкладати свої улюблені фотографії, наприклад, з весілля чи дня народження дитини, і вільно міняти їх, коли хочете освіжити дизайн інтер’єру або вставити поточні фотографії. Ви швидко дізнаєтесь, що стіна з такою головоломкою ніколи не буде нудною! Ви можете вибрати мульти-рамки з десяти різних кольорів.

Індивідуальні рами для квартири

Якщо ви хочете скомпонувати конкретну фотографію, варто розглянути варіант замовлення рамки за розміром. Магазин має великий досвід роботи та обладнану студію, в якій усі рамки для фотографій професійно створені за розміром. Тож ви можете обрати рамку не тільки за вибраним розміром, але і за кольором та стилем! Персоналізована рамка на замовлення також буде чудовою ідеєю для подарунка на день народження!