Вибір штучних ялинок не знає меж, тому справжнім завданням є вибір правильного варіанту для майбутнього свята. Щороку люди стикаються з тим, що просто не знають – чи обирати живу ялинку, як завжди платити великі гроші та викинути її через пів-місяця, або ж просто купити штучне дерево (Недорогі ялинки https://elki4you.in.ua/ua/el/el-nedorogaya/). Існує певний принцип - зберегти традиційну живу ялинку, яка пахне хвоєю, та нажаль розпадається на дрібні голки.

Додати сюди вічно заплутані гірлянди, домашніх тварин, що можуть це все знести, прибирання гілочок, а також напружений графік … тоді штучка ялинка просто починає мати сенс. На щастя, ми живемо за часів, коли ці штучні ялинки легко знайти в великій кількості. Але як же знайти ідеальне дерево, яке ми бачимо на шоу-програмах по телевізору та на фотосесіях?

Ми виклали кілька ідей, які допоможуть вам вибрати кращу штучну ялинку для вашого будинку в цьому році

  • Подумайте про простір.

Виміряйте площу, куди Ви плануєте помістити ялинку. Вершина дерева повинна бути в 1-1,5 метри від стелі, якщо ви прагнете до найвищого дереву, яке дозволить кімната. Більш низькі дерева підходять для розташування на столі, наприклад, в дитячу кімнату або вітальню. Лісова красуня, звичайно, виглядає натурально, але сучасні пухнасті ялинки з ПВХ хорошої якості мають більш презентабельний вигляд, це справжні казкові ялинки з рівними, красивими гілочками і голками. Вибирайте розмір новорічної красуні відповідно до місця установки, наприклад, настільні варіанти можуть бути заввишки до 100 см, а підлогові - до 4 м (https://elki4you.in.ua/ua/elka-zelenaya-litaya-lux-4-m/), в залежності від розмірів приміщення.

  • Вирішіть питання про декор.

Ви збираєтеся купити ялинку з вже наявним підсвічуванням або самостійно додати гірлянду? Ялинка з наявними світильниками – це, звісно, дуже зручно, але куди ефективніше вибрати звичайну штучну ялинку. Просто переконайтеся, що дерево сконструйовано так, що коли одна лампочка гасне, інші залишаються освітленими. Якщо вам подобається міняти декор щороку, очевидно, що неосвітлене дерево може бути кращим варіантом.

  • Виберіть тип голок штучного дерева.

Дерева, як правило, поставляються з різними варіантами голок. Деякі з них призначені для того, щоб якомога точніше імітувати справжнє дерево. Інші можуть виглядати не так реалістично при близькому розгляді, але створити більш оригінальну атмосферу. Краще всього переглянути варіанти в інтернет-магазині, який пропонує фото для ознайомлення зі стилем дерева та його якістю.

  • Виберіть матеріал ялинки.

Основним матеріалом для виробництва новорічних дерев служить полівінілхлорид (ПВХ) - термопластик, який зберігає всі свої властивості протягом десятиліть. Саме з нього виготовляють такі компоненти:

  • Хвоя-плівка являє собою сформовані вироби, з вигляду нічим не відрізняються від хвої живої ялинки;
  • Хвоя-ліска йде на виготовлення гілок сосни, однакова довжина голочок дозволяє сформувати в результаті ідеальне дерево.