Будь-яка сфера торгівлі на сьогоднішній день передбачає наявність виробника, посреденика і індивідуального кінцевого замовника. Така ж послідовність прослідковується і на ринку продажу пам'ятників з граніту в Ірпіні.

памятник з граніту

Звідки везуть пам'ятники в Ірпінь?

Весь граніт, що є в Ірпіні везеться з Житомирської області, готові вироби, а соболиво пам'ятники, везуться саме з міста Коростишева, де вони й виготовляються, однак значно за менші кошти, ніж Вам пропонують в місті Ірпінь. Причиною тому є значна кількість каменеобробних підприємств на Коростишівщині. Всі виробники беруть гранітні блоки в каменевидобувних кар'єрах, везуть до себе в цех і розпилюють гранітні булиги на плити, після чого ці плити обробляються.

Одним з таких виробників в Коростишеві є гранітна майстерня "KORGRAN". Як каже директор цієї фірми: "Якщо хочете замовити пам'ятник з самого поганого каменю і заплатити за це втричі дорожче - купуйте його в місцевих Ірпінських перекупів". Чому ж це дісно так? Тому що завданням будь-якого бізнесу являється найдешевша купівля товару і якнайдорожчий його продаж клієнту. Зрозуміло, що граніт - це вічна порода, але приходити щороку на могилу до рідної людини і бачити той камінь в пятнах, це неприпустимо. Тим більше в Коростишеві оптовики з Ірпіня не тільки беруть цілі заготовки, але й пошкоджені, зі сколами та тріщинами, які потім зафарбовують різними спец.засобами для граніту. Через одну зиму потім на Ірпінському кладовищі замовник стикається з цим "сюрпризом" - проблемою, яку вирішить не кожен продавець.

Як замовити пам'ятник?

Тому людям, які хочуть купити памятник з граніту радимо дуже серйозно підходити до вибору виконавця. Не шукати, де це можно зробити поближче, і водночас не шукати де дешевше, а подзвонити сюди в "КОРГРАН", визначитися з формою памятника і переглянути ціни на памятник у них на сайті https://www.korgran.com, приїхати в Коростишів і заключити Договір на виготовлення памятника у виробника.