Автовиробники не встановлюють його навіть у преміум комплектації. Але бувалі водії відразу ж купують його на нову машину. Зустрічайте - сонцезахисний козирок для вантажівки.

Вони відрізняються не тільки розміром, але й стилем, дизайном, типом кріплення. Все ще не можете зважитися? Ми вас переконаємо.

Чому варто придбати сонцезахисний козирок

Більше прохолоди всередині

Коли ваша машина стоїть на сонці кілька годин у спекотний літній день, повітря в кабіні може сильно нагріватися. Кращий автомобільний сонцезахисний козирок матиме світловідбиваючий матеріал, щоб ваші сидіння, кермо та ремені безпеки залишалися прохолодними. Тент на лобовому склі може помітно знизити температуру всередині кабіни.

Більше тепла взимку

Хороший козирок також може допомогти в холодні зимові дні. У деяких виробах використовуються теплопоглинальні матеріали, які дійсно можуть підвищити температуру в автомобілі в сонячні зимові дні.

Пам'ятайте і про своїх пасажирів. Козирок від сонця на бічному склі з пасажирської сторони захистить шкіру ваших супутників і зробить поїздку на автомобілі більш комфортною. Він також захищає їх очі від сонця.

Без ультрафіолету

Козирок від сонця на бічному вікні захистить вас і ваших пасажирів від шкідливих сонячних променів. Можна буде їздити з опущеним склом. І не боятися, що з'явиться "шоферський загар".

Щоб телефон не нагрівся

Якщо ви тримаєте в автомобілі пристрій GPS, DVD-плеєр, радар-детектор або планшетний комп'ютер, то вам потрібно уважно стежити за внутрішньою температурою. Електроніка не любить перегріву. Від високих температур вона швидко виходить з ладу.

Найгірше - прямі сонячні промені. Вони можуть навіть розплавити корпус навігатора або планшета. Козирок усуне цю проблему.

Салон не вигорає

Сонячні промені можуть завдати великої шкоди, якщо їх не зупинити. Прямі УФ-промені можуть призводити до вицвітання приладовій панелі, консолі та оббивки салону. Навіть рульове колесо з часом стає світлішим.

Вицвілий салон - ознака неохайного водія. Потенційний покупець зажадає велику знижку, коли ви зважитеся продавати таку машину.

Якими бувають захисні козирки

Козирок, що не складається

Підбирається під конкретну модель автомобіля. Закриває максимально можливу площу. Цей тип сонцезахисного козирка призначений для повного укриття від сонця та легко складається для зберігання. Але коштує дорожче інших типів.

Складний козирок, що підходить на різні автівки

Цей тип призначений для використання на різних транспортних засобах. Швидше за все, він не буде точно підходити до вашого лобового скла, а по краях будуть зазори, через які буде світити сонце. Зате він коштує дешевше та не займає багато місця.

"Акордеон"

Сонцезахисні козирки у вигляді гармошки розкладаються та складаються одним рухом. Тримаються на лобовому склі краще, ніж інші типи. Можна встановлювати і на вантажівку, і на легковий автомобіль. Мінус - займають багато місця. Навіть в складеному стані.

Джерело - https://www.trucker-boss.com/