Дитяча кімната- це те місце в будинку або квартирі, яке змінюється найчастіше. Адже дитяча кімната - це перше заняття по стилю, естетіки та краси. Вам потрібен новий проект дитячої кімнати? Замовити дизайн інтер'єру можна в компании «Kupamebel», де представлені готові проекти або можна розробити дизайн дитячої кімнати для дівчинки та хлопчика з 3D-візуалізаціей кімнати абсолютно безкоштовно. Після звернення до нас ми обговорюємо ваші функціональні і естетичні очікування, а також бюджет, призначений для реалізації проекту, після чого вибираємо найбільш підходящі рішення для вашої дитини.

Що ми пропонуємо?

  • Базовий проект з комплексом послуг по організації дизайну з підбором меблів и матеріалів.
  • Оптимальний проект.
  • Повний проект организации простору.

Що включають послуги?

  • Дитяча кімната це місце, що сприяє як розваг, так і навчання. Створення проекту від проектування до меблювання.
  • Заміри приміщення та підбір матеріалів та меблів зі знижками. В ході співпраці ми детально обговорюємо ваші уподобання щодо розстановки меблів в дитячій кімнаті, а також стилю, кольору кімнати і аксесуарів.
  • Безкоштовний дизайн - при замовленні від 30000 грн.

Етапи роботи включають: демонтаж, прокладку нової проводки, вірівнювання и стяжка стін, підлоги, декорування стін, збірка и разміщення меблі.

Чому варто скористатися послугами компании «Kupa»?

Комплекс послуг під «ключ». Гарантуємо повагу до ваших функціональних і естетичних очікуваннях в рамках передбачуваного бюджету. Пам'ятайте, що дизайн дитячої кімнати не обов'язково повинен бути дорогим.

Самостійно спроектувати дизайн інтер'єру складно, це вимагає творчості та фантазії, тим більше для дитячої кімнати. Оформляючи кімнату для дитини, ми повинні враховувати його переваги, а не наші. Ви чекаєте дитину і хочете створити для нього унікальний простір, дитяча кімната вашої дитини нудна і невиразна, або діти ростуть, а їх потреби змінюються? У будь-якому випадку, команда компанії «Kupa» завжди готова допомогти. Ми знаємо, що кожна дитина індивідуальна, тому ми створюємо інтер'єри, які є унікальними, як «наші» діти. Готуємо дійсно кращі дизайни для дитячих кімнат! Скористайтеся пропозицією і зв'яжіться з нами для більш докладної консультації прямо зараз!