Послуги, що надаються клінінговими компаніями, користуються популярністю, отже ними охоче користуються приватні особи та різні установи. Люди, які ведуть бізнес у цій галузі, набувають дедалі більше досвіду, завдяки чому вони відповідають високим міжнародним стандартам якості. Щодня працівники клінінгової компанії проводять ретельне прибирання приміщень різного призначення та з різними обсягами.

Сфера послуг клінінгової компанії найчастіше включає:

  • Щоденне прибирання. Прибирання та миття підлог з різних видів матеріалів, як за допомогою приладів, так і вручну.
  • Генеральне прибирання. Включає миття вікон та фасадів, миття кам’яних підлог, відновлення методом кристалізації та шліфування, нанесення захисного шару на всі типи лінолеуму.
  • Спеціалізована робота. Прибирання будівель перед здачею. Миття вікон та фасадів промисловим альпінізмом. Очищення бурульок з дахів. Хімчистка килимів, м'яких меблів, а також чистка комп'ютерів, принтерів, ксероксів, телефонів та іншого офісного обладнання.
  • Додаткові послуги включають доставку професійних миючих засобів та гігієнічних матеріалів. Вивіз сміття, прибирання снігу, догляд за газоном. Спектр додаткових послуг включає також прибирання кухонь та закладів громадського харчування, а також надання додаткового персоналу, складних машин тощо.
  • Очищення зовнішньої території. Механізоване та ручне очищення територій від сміття, опалого листя, снігу.

Хто найчастіше користується послугами клінінгової компанії?

Клінінгова компанія Київ пропонує комплексні послуги з прибирання для різних типів приміщень: торгових центрів та мереж, виробничих та складських будівель, заправок, офісів тощо. Перелік можливих послуг з прибирання, а також графік прибирання підбираються індивідуально для кожного клієнта і залежать від площі та специфіки об’єкту. Що стосується офісних приміщень, щоденне прибирання можна проводити в будь-який час, зручний для клієнта, з будь-якою періодичністю. Всі роботи з прибирання проводяться з використанням екологічно чистих миючих засобів та витратних матеріалів, а також з використанням високотехнологічних пристроїв.

Власники або керівники підприємств усвідомлюють санітарно-гігієнічні вимоги, яких необхідно дотримуватися, щоб імідж компанії не порушувався, а здоров’я працівників не страждало. Офіс є вітриною кожного бізнесу, тому його естетичний вигляд потрібно підтримувати. У чистому приміщенні легше створити комфортну робочу атмосферу та домовитись з діловими партнерами.