Металеві огорожі, такі як рабиця, дріт або декоративні, служать довго і не вимагають особливого догляду. Більшість покупців вибирають металеві огорожі, тому що вони міцні, довговічні та менш дорогі, ніж дерев'яні. Компоненти металевих огорож складаються в основному з куточків і стійок з набором кріпильних елементів і відповідного обладнання, які з'єднують горизонтальними лініями з вертикальними стійками. Поділились своїми ідеями фахівці металобази dimaxtd.com.ua.

Найбільш ранні металеві паркани були декоративними та робилися з кованого заліза, яке нагрівали, кували, а потім перетворювали та скручували в криві, візерунки й інші класичні візерунки. З появою великомасштабного виробництва ці єдині у своєму роді паркани були замінені. Хоча деякі майстри все ще працюють з кованим залізом, сьогодні більшість декоративних і традиційних збірних металевих огорож виготовляють з трубчастої сталі або алюмінію і інших матеріалів металопрокату. Компоненти воріт для металевих огорож складаються з петель, засувок і провисаючих тросів з нескінченним списком стилів і дизайнів.Декоративні металеві паркани

Декоративний металевий паркан, який стоїть значно дорожче рабиці, поставляється у вигляді готових зварних секцій, що значно спрощує його установку, ніж сітку-рабицю, з меншою кількістю компонентів. Ці секції можуть бути прикріплені до металевих або дерев'яних стовпів, якщо є охота і до кам'яних колон за допомогою монтажних скоб, шурупів або анкерів. Дуже важливо, щоб стійки були повністю вирівняні, щоб отвори на панелі збігалися з отворами в стійці. Якщо отвори не збігаються, панелі огорожі не будуть підходити належним чином, а компоненти воріт не будуть прикріплені належним чином. Завжди використовуйте рівень.

Сітка-рабиця - швидке рішення для огорожі

Паркан із сітки-рабиці, часто використовуваний в якості садового паркану і перегородки від сусідів, складається зі зварної або плетеної дротяної сітки, прибитої, пригвинченої або скріпленої скобами до дерев'яного каркаса. Це легка і недорога альтернатива дерев'яному забору.

Зварна проволока

Компоненти паркану з дерева і дроту складаються з дерев'яних стовпів і зварного дроту різних розмірів і розмірів осередків. Дріт зазвичай буває різною шириною. Продається в рулонах або секціях. Використовуйте дошку для обшивки внизу паркану, щоб не допустити потрапляння тварин.

Ворота з металопрофілю

Щоб виготовити даний тип огорожі, потрібно придбати металопрофіль та профільну трубу. Для воріт або декоративного металевого паркану потрібно засувка або поворотна засувка-метелик, щоб ви могли відкрити ворота, а також петля для кріплення на стовп і воріт, яка утримує ворота на кінцеві стійки огорожі.

Якщо ворота особливо великі або важкі, використовуйте трос, щоб вони не провисали або чи не заїдає. Додаткові опції компонентів включають: ремінець, виразний шарнір приклада або, засувку з гачком.