У міру розвитку техніки зростають і можливості іграшок. Зараз простенькі цеглинки Lego поєдналися з високотехнологічними роботами, щоб забезпечити години розваг, творчості та пригод для початківців-винахідників. Ваші діти можуть скористатися деякими іграшками, які перетворюють вивчення техніки, кодування та математики на задоволення.

Що діти можуть навчитися від роботів

На додаток до грамотності STEM, дослідження показують, що робототехніка може заохочувати інші більш широкі навички, такі, як практична творчість, вирішення проблем, спілкування та робота в команді. Серед робототехнічних іграшок найбільш затребуваним є робот-конструктор – дітям дуже подобається гратися з такими іграшками. Придбайте дитині прості чи більш складні товари виробників KidzRobotix, Artec Robotist, Zolo або інших, і побачите, що це не просто налаштування на кар’єру комп’ютерного програміста чи інженера. Це навчання технологій та навичок вирішення проблем, які у дорослому житті знадобляться для навчання та роботи.

Дослідження показали, що, коли робототехніка вводиться в шкільну освітню програму другого класу, діти також можуть оволодіти базовими навичками програмування.

Топ-3 набори роботів-конструкторів, які можна придбати для дитини

Деякі з цих наборів роботів можна дарувати дітям у віці від 3 років, тоді як решта є більш просунутими для 8+. Для початку можна обрати більш дешеві. Дорожчі варіанти пропонують більше складності, а також можливість налаштовувати до просунутого рівня.

Transformer LEGO Creator Robo Explorer

З конструктора можна скласти три різних робоіграшки: дослідника, собаку і птаха. Це найпростіший варіант роботів-конструкторів, але рухливі кінцівки іграшок вбачають в собі багато варіантів для гри.

Star Wars Droid Inventor Kit

На радість фанатам «Зоряних війн» вийшов конструктор Star Wars Droid Inventor Kit. Він сподобається дітям віком від восьми років. Під час збирання робота діти дізнаються багато нового про робототехніку.

Anki Cozmo

Складіть робота Anki Cozmo і встановіть додаток на свій гаджет. Підключіть його до іграшки, і ви побачите наскільки вона буде цікавою та веселою для всієї родини. Cozmo вміє ідентифікувати обличчя і називати ім’я того, з ким грається. Він не чекає, коли ним зацікавляться. Cozmo буде сам починати гру та запрошуватиме до неї малечу.

Незабутній та цікавий подарунок відкриє таланти та розвиватиме творчі здібності вашої дитини. Але перед придбанням набору обов’язково прочитайте рекомендації щодо віку.