5 правил SEO, до яких варто дослухатися малим підприємствам

Одне з найпоширеніших питань щодо просування сайтів (або будь-якої іншої форми цифрового маркетингу) - це те, які шанси у малого бізнесу, щоб випередити компанії з більшим бюджетом? Правда полягає в тому, що гроші (як ресурс) самі настільки ефективні, як ефективне використання, яке ви обираєте. В оптимізації та просуванню сайта, як і в будь-якій іншій галузі, гроші не можуть компенсувати винахідливість, стратегічне планування та розуміння галузі. Навіщо потрібно SEO та причини з яких оптимізація сайту важлива, здається, уже усім зрозуміло. З огляду на це, ось п’ять найкращих правил SEO, про які повинен знати кожен малий бізнес.

5 правил SEO, до яких варто дослухатися малим підприємствам

1. Швидкість сайту має важливе значення

Перша причина, чому вам потрібно думати про швидкість вашого веб-сайту, пов’язана з тим, що в середньому люди не мають особливо великого терпіння. Вони очікують, що вміст завантажиться протягом 2 секунд, і якщо це не вдасться зробити навіть протягом перших 4 секунд, вони можуть помітно засмутитися. Це може створити позитивний чи негативний досвід, який безпосередньо вплине на ймовірність їх повернення. Кількість відвідувачів, що повернулися, насправді є важливою метрикою SEO, на яку слід звернути увагу. Крім того, якщо ваш веб-сайт не вдається завантажити, вони можуть негайно піти. Це сприяє зростанню показника відмов, що є негативною тенденцією SEO, якої ви хочете уникнути.

2. Комунікуйте

Наступне, що вам потрібно зробити, - це завести друзів в Інтернеті. Розумієте, об’єднавшись з іншими брендами, блогерами, впливовими діячами та авторами контенту, ви зможете отримати деяких союзників. Це союзники, які будуть посилатися на ваш вміст, створюючи таким чином зворотні посилання. Найпростіший спосіб заробити ці зворотні посилання - це пов’язати власний вміст; однак потрібно бути обережним, до чого ви посилаєтесь. Природно, що чим більше контактів у вас, тим більше згадок про бренд ви заробите. Іншими словами, почніть заводити друзів і зосередьтеся на роботі в мережі.

Секрети SEO для малого бізнесу

3. Аналізуйте

Для того, щоб покращити свою присутність у пошукових системах, спочатку ви повинні зрозуміти, де ви зараз перебуваєте і які ваші довгострокові цілі. Найкращий спосіб зробити це - знайти правильні інструменти для аналізу та звітування та взяти на себе зобов’язання вивчити всі його секрети. Це допоможе вам в аналізі даних і дозволить інтерпретувати всю наявну інформацію. Перетворення необроблених даних в корисну інформацію часто є складним завданням, і іноді вам, можливо, доведеться повернутися до деяких попередніх записів. Якщо ці звіти не складаються за тією ж моделлю та за допомогою одного інструменту, порівняння може бути не таким простим.

4. Зосередьтеся на унікальних ключових словах

Ще одне, що вам потрібно, щоб розібратися, це ключові слова. Тільки пам’ятайте, що всі найкращі ключові слова вже у використанні та неймовірно конкурентоспроможні. Наприклад, уявіть, що ви винаходите власний напій і намагаєтесь використовувати “безалкогольний напій” як ключове слово. Які ваші шанси змагатися проти таких, як Coca-Cola та Pepsi? Однак що, якби ви додали слово чи два або спробували змінити фразу. За допомогою правильного інструментарію дослідження ключових слів ви можете визначити найкращі для вас конкурентні інструменти.

5. Оптимізація сайту під голосовий пошук

Останнє, про що потрібно пам’ятати, - це той факт, що потрібно приділити чимало уваги голосовому пошуку SEO. Чому? Ну, по-перше, у 2020 році близько 50 відсотків усіх користувачів Інтернету використовували цю функцію. Проблема, однак, полягає в тому, що ваші традиційні зусилля щодо SEO не обов'язково перетворюються на голосовий пошук. Однією з причин цього є те, що люди часто пропускають прийменники та статті, вводячи ключове слово у вікно пошуку. З іншого боку, говорячи фразу, вони зазвичай використовують більш граматичну форму, звідки і виникає розбіжність. Загалом, це лише один із багатьох технічних аспектів, до яких вам потрібно адаптуватися в цьому орієнтованому на голосовий пошук світі сучасного SEO.