На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Нікотинові паучі VELO – це альтернативний спосіб отримання нікотину без тютюну, диму та попелу. При цьому існує низка ситуацій, коли інші методи нікотинового насичення апріорі не доступні. Коли й у яких ситуаціях споживати нікотин можна тільки за допомогою VELO https://go-velo.com.ua/ru/collections?

Поїздки громадським транспортом

Любите подорожувати, їздите у відрядження або часто перебуваєте в роз'їздах містом? Це саме ті ситуації, коли отримати нікотин буває вкрай складно. Добре, що є VELO. Достатньо розмістити його між верхньою губою та яснами і проблема нікотинового насичення вирішується. VELO непомітний та не створює жодного дискомфорту для людей навколо, а також ніяк впливає на вашу посмішку.

Такий спосіб отримання нікотину може стати відмінним варіантом під час тривалих подорожей літаками або поїздами. Ви можете вибрати паучі з певним смаком, щоб урізноманітнити сеанс та спробувати щось новеньке, поки очікуєте на літак або нудьгуєте під час тривалої поїздки додому в час пік.

Відвідування музеїв, виставок, пам'яток

Майже всі ми любимо подорожувати. Але як витримати довгезну екскурсію, якщо так кортить відбігти на перекур? І навіть якщо вдалося знайти куточок, як бути з іншими людьми, котрим може бути неприємний запах диму, що виникає при горінні тютюну? Адже він осідає на волоссі й одязі, то ж у щільній групі людей не залишиться непоміченим. Через це іншим учасникам екскурсії може бути неприємно, адже тютюн – не той аромат, який ти сподіваєшся відчути у віковій святині чи біля визначної пам’ятки людства.

У паучах VELO немає тютюну. Замість цього в них міститься нікотин, мікрокристали целюлози, вода, ароматизатори та підсолоджувачі. Відсутність тютюну повністю виключає проблеми, пов'язані з димом, попелом або неприємним запахом. Використовуючи VELO ви можете відвідувати визначні пам'ятки і ходити на екскурсії не побоюючись, що від вас буде неприємно пахнути, захочеться на перекур або іншим людям буде неприємно перебувати в безпосередній близькості від вас.

Кінотеатри, клуби, концерти

Існують ситуації, коли теоретично ніщо не заважає вам у разі потреби вийти на вулицю і насититися нікотином. Однак за фактом вам доведеться:

  • залишити компанію друзів під час жвавої дискусії;
  • припинити перегляд фільму в кінотеатрі, ризикуючи пропустити цікавий момент;
  • взяти паузу під час концерту улюбленого виконавця тощо.

Нікотинові паучі VELO без тютюну стають у нагоді в усіх цих ситуаціях, адже вам не потрібно відволікатися від своїх справ. Ви можете сконцентруватися на важливому, продовжуючи споживати нікотин.

У нинішніх реаліях паучі особливо доречні, оскільки їх можна використовувати максимально гігієнічно. Просто відкрийте упаковку і зробіть як справжні шведи: захопіть пауч язиком, не торкаючись його руками. А після використання пауч VELO можна помістити до спеціального відділення на кришці банки, якщо поруч немає сміттєвого контейнера.