Інтерес українців до теми автомобільних новин зростає, і існує велика група людей, які хотіли постійно бути в курсі новинок автопрому України та світу, нових подій в світі автомобільного спорту, новин і оглядів нових автомобілів. Саме тому був створений Портал автомобільних новин Motorcar , на якому будь-який бажаючий знайде повну інформацію про обраної моделі автомобіля, представленої на ринку, тест - драйвів та просто много цікавої информации про автомобілі. Структура порталу розділена на 3 категорії:

  • У першій представлені останні новини, що стосуються автомобілів, коментарі та статті експертів в цій галузі.
  • У другій категорії можна подивитися відео та фото огляди тест-драйву обраної моделі авто від Motorcar.
  • У третьому розділі представлені відеоматеріали Ралі-Дакар, корисні новини автоспорту, події і фото.

Портал автомобільних новин Motorcar - це найсвіжіша інформація зі світу чотириколісних автомобілів і автомобільного ринку. Тут тестують сімейні, спортивні та елітні автомобілі, а також ви знайдете інформацію з описом технічних характеристик авто, фотоогляди і багато іншого.

З останніх новин:

  • Тест-драйв компактного кросовера Suzuki Ignis.
  • Визначили Топ-5 найпопулярнішіх автомобілів в Україні.
  • Нове маркування шин обов'язкове в Европе з травня 2021 року.
  • Volkswagen Зупини виробництво Golf для США.
  • Continental представивши новий клас шин Із вінятковімі характеристиками.

Автомобільна промисловість - це нові і сучасні тенденції, але також і маса корисної інформації. Тому на порталі є не тільки тест-драйви, а й інформація про останні нововведення в законодавстві для водіїв. Тут представлені обзори: актуальних автомобільних новин України та світу. Тут публікуються останні новини автомобільної промисловості. Крім того, підсторінки порталу містять додаткову і корисну інформацію щодо вибору моделей автомобілів, обслуговування та страхування. Нам знайомі емоції, що супроводжують найважливіші спортивні прем'єри і події, тому, ми показуємо і повідомляємо про найважливіші з них спеціально для вас. Якщо ви, як і ми, любите автомобілі, Портал автомобільних новин Motorcar - це ваше місце в Інтернеті.