Під час бігу, стрибків або інших активних рухів жіночі спортивні топи надійно фіксують груди та прибирають дискомфорт. Тому вони являються невід’ємною частиною спортивного одягу для жінки. Як і будь-яка інша жіноча річ, топи для дівчат мають свій трендовий вектор. Модні гуру пропонують нові дизайнерські рішення, що роблять топи жіночі більш зручними та красивими. Які моделі будуть в тренді у 2021 році?

Спортивні топи для дівчат - огляд найпопулярніших моделей

Зручні та якісні спортивні топи для дівчат знаходяться на піку продажів вже декілька років поспіль. Без них тренування проходять дискомфортно і, навіть, боляче. Ніякі звичайні бюстгальтери не здатні замінити спортивний топ. Вони відрізняються і матеріалом, і моделями. В актуальному асортименті кожного магазину спортивного одягу повинні бути наступні фасони:

  • з пуш ап – такі моделі візуально роблять невеликі груди більш об’ємними та спокусливими;
  • без пуш ап – найбільш універсальні моделі, які підходять майже усім. Вони закривають повністю всю грудну клітку та надійно підтримують груди. Бувають на широких лямках, з невеличкими або довгими рукавами;
  • різних кольорів – тут неможливо вибрати найбільш трендовий колір, адже все залежить від індивідуальних симпатій. Лише можна зауважити, що темні кольори візуально зменшують об’єми, а яскраві більше привертають уваги. Не виходять з моди пудрові та графітові відтінки, що пасують майже усім;
  • з сіткою – такі фасони дозволяють дихати більшій частині тіла. Вона розташована по всій спині та під грудьми. Таким чином тіло дихає, а вигляд ефектний та привабливий.

Перейти до каталогу спортивних топів

Шукаєте трендові топи в асортимент свого магазину чи роздрібної точки? Зверніть увагу на вітчизняного виробника Опт коло. Він пропонує оптом

купити спортивні топи власного виробництва. Каталог регулярно оновлюється, тому всі актуальні моделі гарантовано є в наявності. Також тут можна придбати красиві топи батальних розмірів, що допоможе розширити Вашу клієнтську аудиторію.

Тисни тут, щоб перейти на сайт виробника OPT Kolo

Купити жіночі топи з вигодою для бізнесу. Як почати співпрацю з виробником?

Покупка напряму від виробника – це завжди вигідно, адже можна купити жіночі топи недорого та за вигідними умовами. Надійний оптовик Opt Kolo для співпраці зі своїми клієнтами має зручну інтернет-платформу –opt-kolo.com.ua, де розмістилися реальні фото на моделях з різних боків. Так обирати спортивні топи зручно та наочно. А умови оптового замовлення дозволяють економно наповнити магазин сучасним та популярним товаром:

  • оптовим рахується замовлення від 650 грн;
  • спосіб розрахунку та доставки клієнт може обрати найзручніший для себе;
  • є можливість оформити післяплату, за умови передоплати в розмірі 150 грн.;
  • індивідуальний підхід та знижки на великі замовлення.

Можливість трендовий спортивний топ купити недорого, але конкурентної якості, гарантовано привабить до Вашого магазину нових постійних покупців!