Все більше і більше жінок цікавляться процедурою лазерної епіляції. Адже вважається, що депіляція цукром чи воском – це тимчасове рішення проблеми, а лазер дозволяє забути про небажане волосся назавжди. Насправді це не так. В сучасній косметології не існує методу, що дозволяє видалити волосся раз й назавжди. Проте, епіляція лазером https://avantage.lviv.ua/lazerna-epilyaciya/  вважається найбільш ефективним способом видалення волосся на довгий термін.

Перед тим як зважитися розпочати сеанси лазерної епіляції слід врахувати протипоказання для цієї процедури. Серед них:

  • доброякісні та злоякісні утворення;
  • захворювання імунної системи;
  • вагітність та годування груддю;
  • цукровий діабет;
  • стрептококова іодермія;
  • дерматологічні захворювання в стадії загострення;
  • запальні процеси на ділянці епіляції.

В усіх інших випадках, за умови що процедура виконується згідно з усіма правилами, лазерна епіляція цілком безпечна.

Міфи та правда про лазерну епіляцію

Деякі вважають лазерною епіляцію шкідливою та нерезультативною процедурою. Існує багато міфів про неї. З’явилися вони через відсутність якісної та правдивої інформації. Серед них найбільш поширені:

Міф №1. Промені лазера негативно впливають на роботу внутрішніх органів. Це неправда – довжина лазерного променя не велика, тож до внутрішніх органів просто не дістане. І це не залежить від зони роботи.

Міф №2. Білявкам цей метод не підходить. Це неправда – на сьогодні вже існують апарати, які з легкість усувають світле волосся.

Міф №3. Якщо в салоні просять прийти на декілька процедур – викачування грошей. Це неправда - позбавитися від небажаного волосся за одну процедуру – не можливо. Тож для отримання бажаного результату потрібно пройти дійсно декілька процедур. Їх кількість має визначити спеціаліст. Лазерна епіляція абсолютно безпечна процедура і робити її можна в будь-якому віці, починаючи з 18 років.

Міф №4. Проводити лазерну епіляцію треба лише в холодну пору року. Це не зовсім правда. Через те, що до та після процедури заборонено засмагати, то багато спеціалістів не рекомендують проводити лазерну епіляцію літом. Крім того, раніше випускалися апарати що мали подібне обмеження. Проте сьогодні техніка більш сучасна і таких заборон немає. Головне, після процедури користуватися сонцезахисними засобами шкіри.

Лазерна епіляція — це високоефективна процедура видалення небажаного волосся, яка повністю виключає ризик пошкодження навколишніх тканин.