Компанія «Агроспецпроект» працює на ринку України вже понад 20 років і пропонує кілька видів посівних насіння соняшнику. Основними перевагами даної компанії є висока якість пропонованої продукції, вигідні умови співпраці і висока надійність.

Яке насіння соняшнику вибрати?

Звичайно, ви можете заощадити і придбати недороге насіння, але при цьому ви не зможете бути впевнені в його стійкості до різних несприятливих погодних умов і хвороб. Якщо ви хочете, щоб насіння дало хороший урожай, краще придивлятися до перевірених сортів, спеціально підготовлених до різних складнощів.

Так, один з кращих сортів насіння соняшнику ви можете придбати за посиланням http://www.agrosp.kiev.ua/product/1 - це насіння Самуель, яке використовується не тільки в Україні, але і в деяких інших країнах. Основними перевагами цього насіння є такі характеристики:

1. Відмінна енергія початкового росту.

2. Початок цвітіння всього через 62 дня.

3. Більше 50% масла.

4. Висота дорослої рослини до 178 сантиметрів.

5. Висока однорідність.

6. Відмінна стійкість до посушливості і до вітру.

7. Потужна коренева система.

8. Стійкість до популярних захворювань рослин.

9. Високий потенціал врожайності - 5,6 тонн на кожен гектар засіву.

10. Для засіву потрібно близько 60 тисяч насіння на гектар.

Даний сорт насіння соняшнику - це простий гібрид без шкідливих генних модифікацій. Це насіння, яке впораються з погодними умовами і шкідниками там, де інші сорти насіння загинуть. Більш того, вартість насіння в даній компанії нижче, ніж вартість менш якісного насіння в інших фірмах. Тому, даний тип продукції тут є одним з найбільш вигідних, якісних і надійних.

Насіння Самуель відмінно впорається з несприятливими умовами і покаже високий рівень врожайності навіть при відсутності якісної агротехніки. Це насіння, яке оптимально підходить як невеликим господарствам, так і великим аграрним підприємствам, які займаються не тільки виробництвом соняшнику, а й його експортом в інші країни.

На сайті підприємства ви можете більш детально дізнатися про насіння, побачити його фотографії, а також фотографії полей, засіяних даним насінням. У розділі контактів ви зможете зв'язатися з менеджером, який докладно розповість про продукцію і допоможе оформити замовлення з доставкою в будь-який регіон України. Вибирайте надійну компанію і якісну продукцію, щоб гарантовано отримати високий рівень врожаю.