Коробка для прикрас, як вишенька на вашому ювелірному торті. Яким би смачним, яскравим й довгоочікуваним він не був, проте без цього традиційного атрибута, подарунок не виглядає закінченою композицію. Наче все є, але чогось бракує одночасно. Тому не варто нехтувати цим потрібним елементом, тим паче, що вибір гарних футлярів сьогодні досить великий. Навіть для найвибагливіших клієнтів, обов’язково знайдеться потрібна упаковка. Єдине, що вам необхідно врахувати, це те, що звертатися потрібно дійсно до виробника й бажано, щоб це була Україна. Бо хто, як не наш вітчизняний виробник може гармонійно задовольнити всі наші пріоритети, серед яких найважливішим є: ціна, перевірна якість, адаптованість дизайну до нашого замовника, швидка доставка (отже на складі повинно бути всього вдосталь), та неодмінний традиційний національний колорит.

Футляри для ювелірних виробів від JEWELRY PACK - асортимент, який вам підходить

Що є головним в упаковці/футлярі/коробочці для прикрас? Перед тим, як купити цей невеличкий атрибут дорогоцінного подарунку, бажано чітко відповісти на це питання. Отже, ювелірна упаковка для вас - це:

 • зручна коробка, яку приємно тримати у руках;
 • міцний футляр, що дозволяє транспортувати будь-яку коштовність без деформування;
 • вдале розміщення виробу всередині упаковки;
 • адаптований, під подію, дизайн;
 • не завищена ціна;
 • швидка доставка;
 • постійна наявність потрібного асортименту.

Якщо все вірно, то наші погляди на якісний товар співпали, бо для нас так само важливо, щоб ваш кінцевий споживач приходив до вас ще й ще, та ставав постійним.

Подарункові коробки оптом, що пропонує компанія JEWELRYPACK

Серед нашої упаковки багато моделей з новим дизайном, традиційних футлярів, що купляли на подарунок ще наші дідусі, та й є просто вироби, які на нашу думку вам мають сподобатися, бо повністю відповідають сьогоднішнім потребам ювелірного ринку України. Щоб вам було зручніше орієнтуватися у нашому асортименті, ми поділи свої коробочки на серії, згідно їх стилю, дизайну та призначення ложементу.

Коробочки для ювелірних прикрас поділяються на:

 1. Серія «Преміум» - мінімалістичне виконання та аскетичний дизайн. Тут знайдуться футляри до будь-якого свята. В них можна покласти обручки, печатки, комплекти, окремі вироби та ланцюжки з браслетами. Ба, більше, ви можете подарувати декілька прикрас одночасно в футлярах однакового кольору, що додадуть бездоганного стилю вашому особливому подарунку.
 2. Серія «Бант» - колекція упаковки з традиційним атрибутом коробочок. Маленький або великий, в колір футляра чи, навпаки, контрастний бантик - основний елемент цієї групи. Багато хто вважає, що саме він надає святковості ювелірному подарунку. Й тут фантазія наших дизайнерів не  обмежилась обставинами. Результат ви бачите в каталозі.
 3. Серія «Магніт» - коробочки з родзинкою, де головним колоритним елементом виступає незвична застібка футляра. Виконані у нейтральній кольоровій гаммі, вони створять особливий настрій на святі, а характерне клацання основного елементу, додасть неповторної магії подарунку.
 4. Серія «Бархат» - оксамитове задоволення. Так, традиційна коробочка, може бути по-новому цікавою та оригінальною. В цій багатющій колекції є все, від традиційного оксамитового сердечка, що несуть на заручини романтичні чоловіки, до тематичної упаковки в стилі дитячого свята, чи свята взагалі. Тут ви знайдете й контрастні відтінки, й стильне виконання,  й оригінальний дизайн. А як вже використати ці переваги, підкаже ваша фантазія.
 5. Серія «Дитяча» - все, щоб продовжити цю казкову мить. Ця колекція виконана в двох основних кольорах (рожевому та блакитному), а також має багато «нейтральних» представників. До речі, серед наших моделей дитячої сері є багато футлярів, які можна використовувати для дорослого святкування. Наприклад, яскравий смайлик, чи паперові гномики, оксамитову машинку, чи ніжне янголятко.
 6. Серія «Столове срібло» - це суто тематична упаковка. Футляри для, найважливішого в житті кожного малюка, подарунка, срібних чи золотих приборів на перші зубки. Яскраві, з принтами, чи ніжні з бантиком - все, щоб дітки були задоволені.
 7. Серія «Ваш логотип» - особлива й неповторна. Це серія, де упаковка ніколи не повторюється, бо саме ви, вносите в неї частинку власної душі. Колекція, яку ви створюєте самі, власним натхненням й власними потребами. Ми розробимо її спеціально для вас, а ви вже, в свою чергу, задовольните своїх клієнтів й постійних покупців. Замовити ювелірні коробки з логотипом можна будь-коли, а умови готові обговорити просто зараз.

Якщо ви не знайшли чогось серед наших серій, ми завжди згодні вирішити з вами напрямки співпраці. Бо дарувати радість від коштовного подарунка - це приємне задоволення, яке хочеться отримувати щодня. Емоції - найсильніше, що може бути в нашому повсякденному житті, а приносити приємні емоції - свято для обох.