паркан жалюзі

Бона Трейд пропонує якісні та сучасні види огорож, які добре захищають територію від сторонніх очей. До вирішення питання огородження ділянки компанія підходить комплексно: її спеціалісти самі виконують заміри території, розробляють проєкт паркану, виготовляють, доставляють та встановлюють його. У компанії Бона Трейд можна замовити сучасний паркан жалюзі ДАБЛ, ПАЙП або ДІП. 

Паркан-жалюзі підходить для огородження сучасних котеджів, вілл, садиб, різних комплексів тощо. Паркан-жалюзі виглядає чудово як у мальовничих ландшафтах, так і на урбаністичних ділянках. Його можна пофарбувати порошковою фарбою практично у будь-який колір. Можна обрати варіант із певною фактурою або блиском. Завдяки сотням варіацій оформлення ви зможете отримати унікальний паркан.

Жалюзійне огородження ДАБЛ

ДАБЛ – це актуальне вирішення питання огородження. Установка з металевими ламелями ДАБЛ - гарантія солідного іміджу вашого екстер’єру. Жалюзі складається з горизонтальних ламелей, виготовлених із міцного металу, які добре продуваються повітрям. 

У Бона Трейд можна замовити огородження ДАБЛ з різною висотою вертикальної полиці (є три варіанти). У будь-якому із варіантів металеві ламелі мають 7 ребер жорсткості, завдяки чому вся конструкція відрізняється високою стійкістю до деформації. Додаткового зварного металокаркасу конструкція не потребує. Завдяки ефекту продування секцій ДАБЛ навантаження на опірні стовпи зменшується, що підвищує термін експлуатації всієї конструкції.

Паркан ДАБЛ має оригінальну форму ламелей. Їх виготовляють на спеціальному європейському обладнанні з ЧПУ, що дозволяє дотримуватися точності до 0,1 мм та ідеальної геометрії.

Серед переваг ДАБЛ можна відмітити:

  • забезпечення високої приватності (з вулиці не можна побачити, що розташовано за парканом);

  • оригінальний дизайн;

  • привабливий вигляд як зовні, так і зсередини;

  • забезпечує провітрюваність;

  • міцна антивандальна конструкція.

Паркан ПАЙП

ПАЙП – це паркан жалюзі з трубчастого профілю. Бона Трейд пропонує 2 види таких жалюзі, які відрізняються висотою ламелей. Завдяки їх особливій трубчастій конструкції огорожа більш стійка до деформації, має вищу жорсткість.

Основа секції жалюзі ПАЙП – це потужний П-подібний профіль з оцинкованої сталі завтовшки 1 мм. Ламелі жорстко закріплюються за допомогою спеціальних заклепок. Секції огородження збираються прямо на виробництві й доставляються замовнику вже у зібраному стані. У комплект постачання, який отримає замовник, входять також усі необхідні декоративні елементи, зокрема і профілі спеціальної конструкції з верхньою кришкою для перекриття проміжків між секціями та стовпами.

Конструкція паркану ПАЙП продумана до дрібниць, тож вона прийдеться до смаку навіть найвибагливішому замовнику.

Огорожа ДІП

Сучасна антивандальна найповітряніша конструкція ДІП добре підходить не лише для обгороджування територій, а й для огородження перил, балконів. Також ДІП використовують для оформлення захисних коробів спліт-систем, пляжних кабінок, фальш-панелей або елементів декорування.

Для виготовлення секцій ДІП використовують оцинкований метал завтовшки 0,5 мм. Конструкція вказаного типу має чимало переваг:

  • привабливий зовнішній вигляд;

  • чудова провітрюваність території; 

  • забезпечення приватності на ділянці;

  • тривалий термін експлуатації.

Обираючи якісні та сучасні паркани від Бона Трейд, ви можете бути впевнені у їхній якості, а отже, і тривалій експлуатації. Сучасні паркани жалюзі – це якість, надійність та вишуканий стиль, що можуть стати доступними вам уже сьогодні.