Не для кого не буде секретом, що фізична активність та прогулянки на свіжому повітрі позитивно впливають на стан здоров’я дитини. Як ви гадаєте, чи є таке місце де діти можуть гратися, спілкуватися один з одним та повноцінно розвиватися? Одним із таких місць, де дітлахи охоче проводять свій вільний час можна сміливо назвати дитячі майданчики. Сучасні майданчики дуже схожі на захоплюючий ігровий світ, де діти не тільки граються, а ще фізично розвиваються.

Сьогодні на спортивних та ігрових зонах для дітей можна побачити велику кількість різноманітного обладнання. Це гойдалки, балансири, пісочниці, каруселі, та багато іншого. Але погодьтесь, що гірка дитяча є самою важливою складовою будь якого ігрового майданчика. Хочу звернути вашу увагу, що гірка – це не лише атракціон для розваги. Тому що для спуску необхідно зробити активні рухи та дії.

Для початку потрібно піднятись по сходам, а перед спуском продумати подальші рухи, які допоможуть правильно з’їхати та приземлитись. Катання на гірці розвиває у дітлахів уяву. І в загалі спостерігаючи за дитячими забавками на гірках, можна визначити наскільки спритна, активна і впевнена у собі дитина.

Особливості склопластику

Останнім часом все частіше можна зустріти на дитячих майданчиках гірки із склопластику. І це не дивно, тому що цей матеріал має велику кількість значних переваг. Одна із них – це доступна ціна на відмінну від інших природних матеріалів. До складу склопластику входять смоли та скловолокно. Це вдале поєднання дозволило отримати міцний, стійкий та довговічний матеріал. Який з успіхом використовують у різних сферах, таких, як: будівництво, енергетика, виробництво сміттєвих баків, поштових скриньок, і т.д.

Дитяча гірка із склопластику

До основних переваг дитячих гірок із склопластику можна віднести наступні особливості:

  • Не піддаються деформації.
  • Стійко переносять вплив негативних факторів.
  • Завдяки широкій палітрі кольорів можна створювати яскраві та оригінальні моделі горок.
  • Не дивлячись на те, що склопластик міцний матеріал, він достатньо легкий. Таким чином всі монтажні роботи проводяться дуже легко.
  • Завдяки тому, що поверхня склопластику ідеально рівна, мінімізується ризик травмувань.
  • Вироби із склопластику не втрачають свої технічні та фізичні особливості за любої погоди. Вони стійкі до сонячних променів та перепаду температури.

І найголовніше те, що склопластик являється екологічно чистим матеріалом.