У кожній сучасній квартирі чи будинку є шафа-купе. Без неї важко уявити передпокій, спальню чи дитячу кімнату. Цей різновид меблів сподобався споживачам завдяки тому, що у ній компактно розміщують усе, що потрібно, — одяг, взуття, різні дрібнички. Про те, як обрати найбільш зручний варіант, йтиметься у нашій публікації.

Від конструкції шафи залежить комфорт використання

Для зручності експлуатації варто звернути увагу на те, які габарити має шафа-купе і скільки в ній дверей. Частіше за все в магазинах можна знайти варіанти з двома або трьома дверима (маркування, відповідно, 2Д і 3Д). Практика показала, що зручніше користуватися меблями з шириною 60 см, але якщо у приміщенні важко розмістити такі меблі, тоді обирають моделі 45 см завширшки (для зручності у таких моделях вмонтовано газліфт).

Коли є потреба обрати невелику модель — 0,9 м чи довгу — до 3,8 м, то серед пропозицій виробників можна зустріти такі вироби.

Матеріали корпусу і фасадів

Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення корпусів шаф є композиційні матеріали — ДСП та МДФ. Меблі з МДФ коштують дорожче, але їхні експлуатаційні характеристики кращі, ніж із ДСП.

Вибір фасаду залежить від уподобань господаря і загальної стилістики приміщення. Приміром, виробники пропонують такі варіанти оздоблення фасадів:

  • дзеркальні. Вони зорово розширюють приміщення, роблять його більш просторим;
  • бамбук, ротанг. Ці матеріали надають інтер’єру відчуття комфорту і тепла;
  • фотодрук, художній розпис. Такі фасади якнайбільше відображають естетичні вподобання господаря, привносять в інтер’єр індивідуальність.

Ефектний зовнішній вигляд цих меблів дозволяє їм стати центром композиції.

Внутрішній простір шафи

Слід звернути увагу, як саме будуть розташовані всередині шафи ящики, полиці, відділення для взуття, штанги для одягу та ін. Ящики повинні мати системи доведення до повного закриття, що дозволяє економити час та додає комфорту користування шафою. Наявність додаткових перегородок різної конфігурації всередині висувної конструкції дає можливість зручно організувати зберігання речей.

Кількість штанг для одягу та їх розташування (вздовж шафи або поперек) допоможуть підібрати фахівці магазину, але для цього слід чітко сформулювати свої побажання. За потреби можна буде організувати висувні полиці для взуття.

Де придбати якісну шафу-купе

Великий асортимент габаритних меблів представлено в інтернет-магазині «Дубок». Тут споживач знайде готові рішення для реалізації своїх найсміливіших мрій. Перевагами цієї компанії є:

  • зручна система замовлення;
  • річна гарантія на всю продукцію;
  • зручності, пов’язані з користуванням онлайн-ресурсом;
  • акції і знижки для усіх клієнтів;
  • безкоштовна доставка товару у будь-який населений пункт України, за умови вартості покупки більше ніж 5 тис. грн.

Великий досвід роботи компанії дозволяє гарантувати її клієнтам гарний настрій у процесі здійснення купівлі і експлуатації меблів.