Ви не можете знати, коли настане цей момент, але не поспішайте панікувати. Вам належить серйозний капремонт двигуна або ви можете повністю його замінити, обираючи деталі на сайті Renix. Якщо ремонт встановленого мотора неможливий або просто недоцільний з технічних, економічних та інших причин, відповідь є, і це - контрактний двигун.

Купити контрактний двигун

Якщо автомеханік "засудив" силовий агрегат вашого автомобіля, а ви вирішили максимально скоротити свої витрати на покупку мотора, то оптимальний шлях - поставити контрактний двигун.

Сам контрактний двигун - це будь-який мотор, куплений закордоном, який імпортується в нашу країну. Історично склалося, що двигун ввозиться за контрактом (договором), тому й назва така - "контрактний". Він не ремонтувався, колись був поставлений на виробництві, потім знятий з машини, яка експлуатувалася за кордоном. При проходженні митниці дотримуються всі законні процедури та гарантії, надаються всі необхідні документи.

Це непростий і не завжди дешевий шлях, тому що ми хочемо отримати якісний продукт. Ми купуємо спочатку справні автомобілі через страхові компанії на аукціонах. Виключно такі, у яких є можливість подивитися докладні відео та фото-матеріали. Після покупки машина потрапляє на майданчик наших партнерів, де фотографується, перевіряється на працездатність в різних режимах. Все зводиться до підготовчої роботи. Після транспортування, ми проводимо повну додаткову діагностику двигуна за допомогою ендоскопа і компрессометра. Продуваємо, прочищаємо, пломбуємо, консервуємо та прибираємо на спеціальний склад.

Плюси контрактного двигуна

Перш за все, ціна, якість, історія, гарантія. Переваги "на обличчя":

  • і ресурс вироблений мінімально,
  • і складається тільки з оригінальних деталей,
  • пройшов професійну перевірку та підготовку.

Однакові двигуни можуть прийти з однієї країни, але в різному стані. Відповідно, вони будуть пропонуватися за різною ціною. Наша позиція - купити максимально якісний агрегат. Тому що ми відповідаємо, в першу чергу, за власну репутацію. Але одна людина хоче поставити собі мотор з меншим пробігом, але трохи дорожче. Просто тому, що він збирається їздити на цьому автомобілі сам. А іншому важливо, щоб машина завелася, та швидко її продати. Тому ціна може відрізнятися в 1,5-2 рази.

Ми даємо знижку на мотор, і на результат. Для нас дуже важливо дати гарантію та нести відповідальність за якість проданого двигуна. Клієнт завжди може повернути мотор при виявленні несправності в гарантійний термін.