Інколи бізнес знаходиться в таких умовах, коли є ризик залишитись без рекламної кампанії взагалі. Бюджет розподіляється на більш актуальні комерційні потреби та виплату заробітної платні. Про які нові зйомки рекламного ролику взагалі мова?

Та є спосіб не витрачатись на зйомки, але зробити якісний рекламний продукт. Це монтаж відео, який добре себе зарекомендував як в корпоративних та внутрішніх роликах, так і в комерційному сегменті реклами. Монтаж – це не лише прийом для створення відео, це спосіб сконструювати зі всього матеріалу, який є у вашого продукту, нові відео ролики.

В яких випадках вам допоможе монтаж відео?

  • Коли можна зробити з великого рекламного відео багато коротких продуктових роликів
  • Коли можна взяти фрагменти з наявних матеріалів та за допомогою легкої інфографіки «освіжити» їх та донести своє рекламне повідомлення
  • Коли є версія рекламного ролику зарубіжних колег і потрібно лише адаптувати її під вашу країну
  • Коли потрібен креативний хід для створення зовсім нової комунікації вашого продукту
  • Коли на зйомку просто не вистачає бюджету, а монтаж допоможе врятувати ситуацію
  • Коли потрібно вирізати неактуальний фрагмент інформації і замінити її на актуальний.

Останній пункт доволі актуальний для багатьох брендів. Часто, на постпродакшені у ролики додаються нові упаковки продукту після ребрендингу, або міняються цифри статистик. І це теж називається монтажем відео.

А ще, за допомогою ефектних прийомів монтажу, можна створювати із старих архівів абсолютно нові та креативні ролики. Поєднувати різні стилістики, додавати графіку на зйомочні кадри, комбінувати реальні зйомки та стокові відео.

Щоб монтаж відео не раз виручав ваші маркетингові амбіції, слід продумувати цю можливість заздалегідь.

1. Планувати на зйомках більшу кількість кадрів «про запас»

2. Завжди зберігати матеріали та файли у високій якості, щоб потім можна було їх знову використати

3. Забирати у агентства, яке робить монтаж відео ролику, всі «вихідні» файли

4. Мати підрядника по монтажу, який зможе не просто креативно поєднати різні відео, а й придумати ідею, яка б перетворила їх на зовсім новий відео продукт.

Звичайно, інколи не обійтися без зйомок. Проте, якщо у вас немає такої можливості, продумайте інші варіанти. Інколи адаптація старих відео – це краще, ніж відсутність рекламної кампанії взагалі. А ще, це хороша можливість креативно підійти до задачі та заслужити високу оцінку від керівництва.