Комп'ютерна вишивка - класичний і найблагородніший спосіб прикраси одягу. Вона полягає у вишиванні напису, символу або логотипу за допомогою сучасної машини з комп'ютерним управлінням, яка дозволяє наносити зображення на текстиль швидко і якісно. Ви хочете, щоб вашим співробітникам було комфортно і в той же час вони візуально відрізнялися одягом? А може ви хочете створити для своєї компанії промо одяг відмінної якості? Комп'ютерна машинна вишивка - відмінний вибір. Замовити вишивку можна на сайті: https://packotek.com.ua/machine_embroidery.php , компанії «Пакотек», яка займається продажем комп'ютерної машинної вишивки на всіх видах текстилю, створюючи неповторний корпоративний одяг. Тут ви можете ознайомитися з прикладами робіт і оформити замовлення, вибравши оптимальний варіант.

Особливості та переваги комп'ютерної вишивки:

  • Безсумнівним плюсом машинної вишивки є те, що вона міцна і стійка як до механічних пошкоджень, так і до зміни кольору.
  • Поєднання елегантності та комфорту при носінні. Привабливий зовнішній вигляд - це те, що виділяє одяг з вишивкою. Ретельно виконана вишивка надає речам новий стильний вигляд, а рекламований бренд стає все більш впізнаваним.
  • Широкий спектр застосування. Сучасні машини оснащені десятками голок і ниток різного кольору. Процес шиття управляється комп'ютерною програмою. На основі завантаженого дизайну машина вишиває відповідні букви і малюнки. Комп'ютерна вишивка використовується не тільки на одязі, але і на сумках, рушниках, рюкзаках, кепках і інших видах текстильної продукції. Техніка дозволяє створювати орнаменти з тканин, які виглядають надзвичайно ефектно, елегантно, навіть ексклюзивно, тому це відмінна пропозиція як при створенні колекцій одягу, так і при створенні рекламних виробів преміум-класу. Вишивка також добре підходить для більшості матеріалів. Таким чином, можна вільно використовувати фліс, повсть, бавовна і навіть шкіру.

Чому варто скористатися пропозицією компанії Пакотек?

1. Можливість замовити вишивку в режимі онлайн. Все що вам потрібно зробити, відправити макет малюнка і вказати бажану кількість.

2. Найнижчі ціни при великих обсягах замовлення.

3. Доставка в будь-який регіон України.

Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте замовлення прямо зараз!