При виборі умивальника для ванної основним параметром виступає естетичність. Однак зручність і функціональність умивальника не менш важливі. Від того, наскільки вам буде комфортно здійснювати стандартні гігієнічні процедури, залежить і висота, і ширина раковини. Тому перед покупкою потрібно чітко уявляти, якими параметрами повинна володіти майбутня раковина.

Пройшовши за посиланням https://leoceramika.com, ви зможете ознайомитися з пропозицією інтернет-магазина якісних оздоблювальних матеріалів для ремонту Лео Керамика та вигідно придбати умивальник для вашої ванни!

Основні параметри умивальників для ванної

Ширина умивальника може бути дорівнює 30-250 сантиметрів. Звичайно, дуже великі раковини для ванної, якщо вони вам не потрібні, ви просто пропустіть, зате в розмірах 40-60 сантиметрів цілком можете «загубитися». Тому обов'язково заміряйте відведений простір (передбачений вами для умивальника) так, щоб залишити місце і для того, щоб людині перебувати поруч з ним було зручно.

На перший погляд може здатися незначним такий параметр, як наявність або відсутність отвору під змішувач, особливо, якщо ви плануєте встановлювати змішувач загальний для ванни і раковини. Якщо ж ви хочете поставити змішувач на раковину для ванної, то місцем його розташування все ж варто приділити увагу.

Більш того, найкраще купити високий змішувач разом з умивальником, щоб мати можливість відразу ж перевірити, наскільки вони сумісні. Це ж стосується і сифона. Оптимально, якщо цей компонент буде входити в комплект, якщо ж він не передбачений, то підбирайте відповідний відразу, виходячи з характеристик вже обраної раковини.

З урахуванням того, яким вільним місцем ви володієте, які габарити вашої ванної кімнати, варто вибирати і модель раковини у ванну. Матеріали, з яких виготовляють сучасні умивальники, можуть бути самими різними, у кожного з яких є свої переваги. Більш важливим параметром саме в плані економії місця є форма виробу.

А вона також може бути різною. Причому це стосується далеко не тільки форми чаші - тут дизайнери дали волю своїй фантазії. Але багато в чому «малогабаритність» умивальника залежить від способу його установки.

Мабуть, найбільш економічними в плані простору є підвісні раковини для ванни. Їх ще називають консолі. Такі умивальники кріпляться до стіни за допомогою кронштейнів. Можливі два варіанти установки змішувача: на раковині або на стіні. Встановити таку раковину можна на оптимальному для вас і членів вашої сім'ї рівні, що принесе додаткові зручності під час експлуатації.